Nuotolinės treniruotės su Vytautu Kalinausku

Patyręs ir daug metų regbio komandas į pergales vedantis Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos treneris Vytautas Kalinauskas vadovauja dviejų amžiaus grupių berniukų komandoms. Pasižvalgykime, kaip vyksta regbio trenerio Vytauto vedamos nuotolinės treniruotės „Šiaulių regbio akademija-Dainų progimnazija“ ir „Šiaulių regbio akademija-Zoknių progimnazija“ komandoms.

Kalin

Pasižiūrėkite VIDEO medžiagą, kaip sekasi V.Kalinausko auklėtiniams dirbti nuotoliniu būdu.

„Kad būtų kuo efektyvesnės treniruotės visuomet dirbame tik tiesiogiai. Aš parodau pratimą, jie kartoja, o aš prižiūriu. Susijungia daug vaikų, beveik visi. Jie noriai dirba, sportuoja, vykdo užduotis. Grupėse būna po 13-14 vaikų. Vyresniųjų grupei treniruotę vykdau visai vienu metu, o jaunesniuosius regbininkus suskaidau į dvi dalis, kad jiems būtų paprasčiau mane suprasti ir su mažiau vaikų būtų efektyvesnė treniruotė“,- pasakojo Treneris Vytautas.

Treneris sako, kad su vaikams vykdo treniruotes šešis ketus per savaitę, o kiekviena treniruotė trunka apie 40 minučių.

„Pirmiausia aptariame treniruotę, supažindinu vaikus kokią raumenų grupę tos treniruotės metu treniruosime. Pirmiausia atliekame kardio pratimus, apšilimą, paskui prasideda pagrindinė dalis. Jos metu vaikams būna užduodama atlikti dešimt pratimų. Pauzės tarp pratimų nedidelės, kad treniruotė būtų intensyvi ir efektyvi. Iš viso užtrunkame apie keturiasdešimt minučių. Treniruotės pabaigoje – tempimo pratimai“,- treniruotės eigą pasakojo V.Kalinauskas.