A diviziono kovos Šiauliuose

Šiauliuose vyko Lietuvos moterų uždarų patalpų riedulio čempionato, A diviziono antrojo rato varžybos. Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ komanda iškovojo dvi pergales ir išlieka vienvalde čempionato lydere, o „Šiaulių-Akademijos“ ekipa mače prieš turnyrinės lentelės kaimynes iš Vilniaus sužaidė lygiosiomis 3:3.

GintrAkad

Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ ekipos merginos pirmame mače pasilinksmino prieš Kelmės „Aušros“ komandą. Šiaulietės laimėjo 14:0.

Antrosiomis čempionių varžovėmis buvo kita miesto komanda „Šiaulių-Akademija“. Itin atkakliai klostėsi mačo pradžia, po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo lygus 1:1. Įpusėjus rungtynėms gerokai labiau patyrusios Ginstrektė-ŠSG“ ekipos žaidėjos turėjo minimalią persvarą 2:1.

Paskutin4mis antrojo kėlinio sekundėmis į „Šiaulių Akademijos“ vartus buvo skirtas baudinys. Samantos Jakovlevos smūgis sudrebino virpstą.

Per likusius du kėlinukus keturis įvarčius be atsako pelniusios čempionės iškovojo pergalę 6:1.

(Video) Genutė Juodienė – „Šiaulių Akademija“ vyr. trenerė.

Genutė Juodienė

Itin emocingai šiame mače savo komandos žaidėjoms vadovavęs „Ginstrektė-ŠSG“ vyr. treneris Vaidotas Vaičeliūnas teigė, kad artėjant Europos klubų čempionų Trophy diviziono kovoms jis jau tikisi, kad komanda „žais kaip iš natų“.

(Video) Vaidotas Vaičeliūnas – „Ginstrektė-ŠSG“ vyr. treneris.

Vaidotas Vaičeliūnas

Čempionatas baigsis Vilniuje, kuomet kovo 7 dieną bus sužaisti paskutiniai antrojo rato susitikimai.