Akademijoje svečiavosi vaikučiai iš trijų lopšelių-darželių

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademija sulaukė garbingų svečių.
Siekiant paįvairinti lopšelio/darželio auklėtinių sportines veiklas, gausus būrys vaikų išbandė žolės riedulio ir regbio sporto šakas. Akademijoje svečiavosi bei žolės riedulio ir regbio sporto šakas išbandė Šiaulių Logopedinio lopšelio-darželio auklėtiniai, lopšelio-darželio „Klevelis“ jaunieji sportininkai ir naujas sporto šakas išmėginti itin nusiteikusi delegacija iš lopšelio-darželio „Saulutė“.

 
 
Pamokas-treniruotes jauniesiems sportininkams vedė akademijos treneriai : Genutė Juodienė ir Samanta Jakovleva (žolės riedulys), Rimantas Zeringis ir Saulius Vertelis (regbis).
 
Vaikai susipažino su specialiu inventoriumi, kuris naudojamas abiems sporto šakoms. Žolės riedulio lazdomis, kamuoliukais bei neįprastos formos, ovaliniu regbio kamuoliu.
 
Pasidalinę į kelias komandas vaikai varžėsi estafetėse, stengėsi kuo greičiau įveikti trasą nešdami arba ridendami regbio kamuolį. Ypač daug emocijų ir vaikų šypsenų sulaukė „Ryklio“ žaidimas, kai treneris „Ryklys“, o vaikai stengiasi išsisukti ir nebūti sugauti.
 
Mergaitės ypač kruopščiai ir susikaupusios specialiomis lazdomis mušinėjo kamuoliukus, dalyvavo žaidimuose, estafetėse buvo surengtos net varžybos.
Kupini puikios nuotaikos ir emocijų tiek vaikai, tiek auklėtojos, tiek ir treneriai atsisveikino iki kitų susitikimų.
 
Nuotraukos iš Logopedinio lopšelio darželio viešnagės Šiaulių akademijoje.