Apmaudi „Gintros-Strektės-Universiteto“ nesėkmė Europos čempionate

Čempionato atidarymo rungtynėse šiaulietės kovojo su Ispanijos Club Campo de Madrid komanda. Po itin atkaklios kovos lietuvaitės turėjo pripažinti varžovių pranašumą 2:3 (2:2).

Jau 4 rungtynių minutę ispanės išsiveržė į priekį. Įvartį iš žaidimo pelnė Empar Gil. 10 rungtynių minutę, taip at įvartį iš žaidimo pelnė Erlanda Nomeikaitė ir išlygino rezultatą.

12 minutę į šiauliečių vartus buvo skirtas baudinys, kurį realizavo Hanna Cobano. Po dviejų minučių įvykiai jau klostėsi šiaulietėms palankia linkme. Baudinys skirtas į ispanių vartus – tiksliai smūgiavo ir rezultatą išlygino Donata Grigienė.

Po audringo ir rezultatyvaus pirmo kėlinio, antrajame kėlinyje buvo pelnytas vos vienas įvartis. Deja, jis krito į lietuvaičių vartus. 37 minutę pasižymėjo Empar Gil. Šis įvartis nulėmė Ispanijos komandos pergalę.

Kitas B grupės komandų mačas tarp Ukrainos ir Austrijos komandų baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Šiandien „Gintros-Strektės-Universiteto“ komandos laukia dar vienos rungtynės. 16.00 val lietuvaitės susitiks su Austrjos komanda.