Atkakliai kovęsi „Klevas-Šiauliai“ riedulininkai pralaimėjo kovą dėl bronzos

2016-2017 m. žolės riedulio sezonas Lietuvoje – oficialiai baigtas. Paskutiniu akordu tapo vyrų finalo dėl 3 vietos serijos lemiamos rungtynės Rudaminoje tarp Vilniaus „Ardo-Rudaminos“ ir „Klevo-Šiaulių“, kurias 1:0 (0:0) laimėjo sostinės riedulininkai.

Lemtinga tapo rungtynių 36-oji minutė, kai Sergejus Miševičius pelnė vienintelį mačo įvartį.

Pirmąsias mažojo finalo serijos rungtynes savo aikštėje šiauliečiai laimėjo net 4:0, tačiau per antrąsias Rudaminoje patyrė pralaimėjimą 1:3.

A.Pliadžio nuotraukų albumas

Donata Grigienė lemiamų rungtynių dieną minėjo jubiliejų.

Komandos trenerės Donatos Grigienės komentaras apie lemiamas rungtynes, pasibaigusį sezoną ir ateities planus:

„Mūsų komandai tai buvo istorinis sezonas: pirmą kartą iškovotas Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionų titulas, o iki maksimalaus rezultato pritrūko visai nedaug. Gaila, kad finalinėse rungtynėse, kuriose puikiai atlikome gynybinius veiksmus bei palaikėme žaidybine drausmę, pritrūko šiek tiek sėkmės ir tikslumo puolime. Noriu dar kartą pasveikinti varžovus – Vilniaus „Ardo-Rudaminos“ ekipą su pergale ir, naudodamasi proga, padėkoti savo žaidėjams už įdėtas pastangas, atsidavimą bei meilę mūsų sporto šakai. Tobulėti visada yra kur. Tačiau judame gera kryptimi, auga puikus, perspektyvus jaunimas. Tų, kurie pakviesti į rinktines, laukia individualios treniruotės, o kitų poilsis, kurio jie nusipelnė po ilgo sezono. Pasiruošimas naujam sezonui startuos rugpjūčio viduryje, o jis laukia ypatingai svarbus – vasario mėn.  Dalyvavimas Europos klubų uždarų patalpų čempionate. Taip pat, Noriu padėkoti sporto mokyklai „Klevas“, kuri sudarė visas sąlygas siekti maksimaliems rezultatams ir svariai prisidėjo prie bendro sezono rezultato“,- teigė komandos trenerė Donata Grigienė.