„Baltic Old Boys“ pergalingai pradėjo sezoną

„Baltic Old Boys“ veteranų regbio komanda pergalingai pradėjo Baltijos regbio čempionato antrojo diviziono varžybas. Iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos regbio veteranų suburta regbio komanda 36:19 nugalėjo Latvijos „Ulre-Kekava“ ekipą.

Old Boys 07

Jau nuo pirmų susitikimo minučių patyrę vilkai iš „Baltic Old Boys“ komandos, ėmė dominuoti aikštelėje. Jie du kartus prispaudė kamuolį įskaitiniame plote ir išsiveržė į priekį. Latviams sunkiai sekėsi vytis nutolusius priešininkus.

Old Boys 10 Old Boys 11

„Nors laimėjome gan dideliu skirtumu, varžybos anaiptol nebuvo lengvos. Nuolat teko kovoti ir neatsipalaiduoti. Džiugu, kad pergalingai pradėjome sezoną. Smagu, kad į aikštę žengėme gerai ir kovingai nusiteikę, tai ir lėmė, kad atlikome du greitus žeminimus. Po to jau buvo šiek tiek lengviau“,- teigė vienas iš klubo vadovų Svajūnas Mikalčius.

Old Boys 09 Old Boys 04

Praėjusiais metais, pirmąjį sezoną, kai tik susibūrė „Baltic Old Boys“ komanda, ji tapo Baltijos regbio čempionato antrojo diviziono nugalėtoja. Šiemet sustiprinę sudėtį keliais patyrusiais, veteranais žaidėjais jie tikisi apginti pernai iškovotą trofėjų.

„Šiemet komandos branduolys išliko daugmaž toks pat. Komandą papildė keli pajėgūs latviai. Derėtų paminėti, kad be pernai rungtyniavusių lietuvių, šiemet prie komandos prisijungė dar trys. Iš Vokietijos grįžęs Raimundas Klimaitis puikiai darbavosi gynyboje, gerai žaidė grumtynių žaidėjas Mindaugas Matiukas. Puikią formą demonstravo regbio legenda Algirdas Navickas, visiems geriau žinomas Bebro pravarde. Džiugu, kad šiemet pavyko dar sustiprinti sudėtį ir į mūsų būrį pakviesti dar daugiau praeityje garsių regbio žaidėjų“,- teigė S.Mikalčius.

Old Boys 05 Old Boys 03 Old Boys 02

Iš viso Baltijos regbio čempionato antrojo diviziono varžybose rungtyniauja aštuonios komandos, kurios yra padalintos į dvi grupes. A grupėje be „Baltic Old Boys“ ir „Ulre-Kekava“ komandų dar rungtyniauja Minsko „Harugva“ ir Estijos „Barbarians“ komandos. B grupėje kaunasi Šiaulių „Šiauliai-PRC“, Vilniaus „Geležinis Vilkas“, Latvijos, Rygos „LMT Eži“ ir Lenkijos Gdansko komandos. Grupėse visos komandos sužais tarpusavyje. Tuomet pirmas vietas abiejose grupėse užėmusios komandos žais dėl čempionų vardo, antrųjų vietų laimėtojai kovos dėl 3-4 vietų.

Old Boys 06 Old Boys 12

„Regbio šventė Šiauliuose pavyko. Iškovojome pergalę, susirinkome, pabendravome. Trečio kėlinio metu su Latvijos „Ulre-Kekava“ komanda susitarėme dėl draugiškų rungtynių. Jas žaisti turėtume birželio pradžioje. Tai bus rimta treniruotė prieš birželio 20 dieną vyksiantį mačą su Baltarusijos komanda“,- teigė S.Mikalčius.

Rungtynės su Baltarusijos, Minsko „Harugva“ komanda birželio 20 dieną, 17 valandą vyks Šiauliuose, Zoknių stadione. Liepos 4 dieną „Baltic Old Boys“ vyks į Estiją, kur kausis su „Barbarians“ komanda.

Baltijos regbio čempionato, antrojo diviziono nugalėtojai paaiškės rudenį, kai bus surengtas finalinis etapas.

Old Boys 08

 

 

Foto: Zigismunds Zalmanis

Leave a reply