„BaltRex-Šiauliai“ įveikė Latvijos „Livonijos“ komandą

Lietuvos čempionai, „BaltRex-Šiauliai“ regbininkai Latvijoje žaidė draugiškas rungtynes su Rygos „Livonijos“ komanda. Šiauliečiai šventė pergalę 50:30.

12743994_1005414949517383_6133634681919934811_n

Foto – Z.Zalmanis

Nuotraukų galerija : ČIA

Rungtynių vaizdo įrašas : ČIA

Po pirmųjų rungtynių šiame sezone, kuomet „BaltRex-Šiauliai“ tik po atkaklios palaužė „Šiauliai-PRC“ ekipą, surengę kelias treniruotes ir aptarę klaidas, Lietuvos čempionai išvyko į Latviją, kur jų varžovais buvo Latvijos čempionato antros vietos laimėtoja – „Livonijos“ komanda. Rungtynes 50:30 laimėjo šiauliečiai.

„Atrodo, kad po pirmų rungtynių, kuomet šiek tiek buksavome ir darėme vaikiškas klaidas, žaidėjai padarė išvadas. Latvijoje atrodėme visiškai kitaip. Darėme mažiau klaidų, atsirado vienas kito supratimas. Vyrai buvo pasiilgę gero žaidimo, komanda žaidė tarsi iš natų. Gal suveikė ir tai, kad pirmose rungtynėse žaidėme prieš antrąją klubo komandą, buvo sunkiau nusiteikti kovai, o dabar priešininkas kitas ir susikaupimas kitas“,- komandą gyrė treneris Edmundas Ščavinskas.

Į Rygą „BaltRex-Šiauliai“ komanda vyko ne stipriausios sudėties, todėl progą pasirodyti ko yra verti, turėjo jaunesni žaidėjai.

„Labai gerai nuteikia tai, kad žaidėjai yra labai gerai pasirengę individualiai. Pabandėme naujokus, Matas Miežis, 16-metis vaikinas atliko tris žeminimus, taip pat taškus pelnė perspektyvus žaidėjas Arnas Zolubas. Kaip visuomet puikios formos Vytaras Bloškys, kuris yra mūsų viso puolimo variklis. Tai ne pagrindinė mūsų sudėtis, sunkioji artilerija dar neprisijungė prie komandos, tačiau jaunimas, kuris žaidė Latvijoje paliko labai gerą įspūdį“,- pasakojo E.Ščavinskas.

Treneris sako, kad norint įgauti žaidybinės praktikos, kiekvieną savaitgalį bus rengiamos „BaltRex-Šiauliai“ ir „Šiauliai-PRC“ ekipų rungtynės. Kovo 5 dieną planuojama vykti į tradicinį Latvijoje vyksiantį regbio-7 turnyrą „Winter cup“. Planuojama turnyrui suburti tris šiauliečių komandas ir varžytis su Latvijos klubais.

„Šiauliai-PRC“ kovo 11 dieną vyks į Klaipėdoje vyksiantį tradicinį regbio turnyrą. Kovo pabaigoje Šiauliuose vyks tradicinis regbio turnyras „Putokšnio taurė 2016“.

 

 

 

 

Leave a reply