„BaltRex-Šiauliai“ – Nepriklausomybės dienos turnyras ir draugiškų rungtynių maratonas

Lietuvos čempionai „BaltRex-Šiauliai“ regbininkai ruošdamiesi sezonui žaidė draugiškas rungtynes su Latvijos „Livonijos“ komanda. Šiame mače šiauliečiai įrodė pranašumą prieš latvių ekipą, tačiau rezultatas nebuvo pagrindinis faktorius, abiejų komandų treneriai eksperimentavo sudėtimi, stebėjo komandos darbą. Siekdami kuo geriau pasiruošti sezono pradžiai, Lietuvos čempionai sieks sužaisti kuo daugiau rungtynių. Rimtas išbandymas komandos laukia jau šį ketvirtadienį – vyks „Nepriklausomybės dienos turnyras, Šiaulių Hidrogeologijos taurei laimėti“.

Nuotraukų galerija : ČIA

„Baltrex-Šiauliai“ vyriausiasis treneris Edmundas Ščavinskas pasakoja, kad mače su latviais buvo sudarytos dvi eksperimentinės sudėtys.

„Specialiai toms rungtynėms sudarėme dvi komandas, žiūrėjome, kokiose pozicijose kuriuos žaidėjus statyti. Susižaidimo stipraus nebuvo, tačiau tai dar tik pasiruošimo pradžia. Latviai taip pat ne stipriausios sudėties atvyko, todėl gavosi geras draugiškas mačas“,- pasakojo E.Ščavinskas.

Pasirengimo etapu komanda planuoja kas dvi savaites žaisti draugiškas rungtynes, kad iki sezono pradžios jau būtų pilnai pasiruošusi svarbiausioms kovoms.

„Planuojame kas antrą savaitgalį sužaisti po kontrolines, draugiškas rungtynes. Pirmosios buvo su draugais iš Latvijos. Nors buvo kiek vėsoka, tačiau visumoje, vyko geras treniruočių procesas. Tokių rungtynių metu galima išbandyti perspektyvų jaunimą, ieškoti optimaliausios sudėties. Sieksime kuo daugiau rungtyniauti, kadangi kokybė atsiranda ir visi kiti aspektai geriausiai matosi per varžybas“,- pasakojo komandos direktorė Donata Grigienė.  

Vasario 16 d. Gytarių dirbtinės dangos stadione (Kviečių g. 7) vyks regbio turnyras „Nepriklausomybės dienos turnyras, Šiaulių Hidrogeologijos taurei laimėti“.

Turnyre dalyvauja: Lietuvos regbio TOP4 lygos nugalėtojai – „BaltRex-Šiauliai“, taip pat, Kauno „Žalgiris“, „Šiauliai-PRC“ bei Vilniaus „VRA“ komandos. Bus kovojama dėl didžiosios ir mažosios taurių.