„Baltrex-Šiauliai“ regbininkai dalyvavo „Gerumo akcijoje“

Šiauliuose vyko salės futbolo čempionatas, kuris buvo skirtas šia sporto šaka sudominti sutrikusio intelekto asmenis. Šiemet prie salės futbolo komandų prisijungė regbio klubo „Baltrex-Šiauliai“ ir Šiaulių sporto vidurinės mokyklos regbininkai, kurie čempionato dalyvius supažindino su regbio sporto šaka ir neįprastu ovaliniu kamuoliu.

Gerumo akcija 07

Šiemetinis čempionatas – jau penktasis, o jame dalyvavo rekordinis komandų skaičius – net 12. Šiaulių universiteto salėje jėgas išmėgino Adakavo (Tauragės r.), Aukštelkės (Šiaulių r.), Dūseikių (Telšių r.), Šiaulių, Ventos (Akmenės r.), Linkuvos (Pakruojo r.), Jasiuliškių (Ukmergės r.), Macikų (Šilutės r.), Suvalkijos (Marijampolės r.), Jurdaičių (Joniškio r.) socialinės globos namų, Dabikinės spec. mokyklos, bei Šiaulių spec. ugdymo centro komandos.

Gerumo akcija 09

„Pagrindinis šio renginio tikslas – sudominti sutrikusio intelekto asmenis su futbolo sporto šaka. Tačiau šiemet visiems dalyviams buvo staigmena ir naujovė, kad prie mūsų prisijungė ir regbininkai. Dalyviai labai entuziastingai dalyvavo estafetėse, stengdamiesi susidraugauti su neįprastos jiems formos kamuoliu. Čia svarbiausi ne sportiniai rezultatai, o socialiniai: tokiu būdu siekiama sumažinti neįgaliųjų socialinę atskirtį bei didinti piliečių toleranciją įvairioms visuomenės grupėms“,- teigė čempionato organizatorius asociacijos „Aukštelkės specialiosios olimpiados klubas“ atstovas Kęstutis Eizintas.

Gerumo akcija 08 Gerumo akcija 01 Gerumo akcija 02

Komandos buvo suskirstytos į tris lygius. Stipriausiame A lygyje aukso medalius laimėjo Macikų futbolo komanda, antri liko Dūseikių komandos nariai, treti – Aukštelkės sportininkai. B lygyje visas pergales iškovojo ir čempione tapo – Suvalkijos futbolo komanda, sidabro medalius pelnė Jurdaičių futbolininkai, bronzos medalius iškovojo Ventos futbolo komanda. C lygyje aukso medalius laimėjo Dabikinės komanda, antri liko Linkuvos sportininkai, bronzos medalius pelnė svečiai iš Adakavo.

Tarp grupių varžybų čempionato dalyvių dėmesį prikaustė „Baltrex – Šiauliai“ komandos žaidėjų jiems paruoštos užduotys.

Gerumo akcija 04 Gerumo akcija 02 Gerumo akcija 06 Gerumo akcija 05

„Labai smagu, kad galėjome prisidėti prie tokio šaunaus renginio. Mūsų tikslas – populiarinti regbį, supažindinti visus žmones su jo taisyklėmis, subtilybėmis, parodyti kamuolį. Taigi, šioje „Gerumo akcijoje“ mūsų komandos žaidėjai su dalyviais šauniai praleido laiką. Reikia dažniau apsižvalgyti aplink, o ne užsidaryti ir nematyti nieko, kas vyksta aplink. Buvo smagu žiūrėti, kaip dalyviai dalyvavo estafetėse, atlikinėjo užduotis. Visi buvo apdovanoti prizais, o mažos dovanėlės visuomet stiprina draugystę“,- pasakojo „Baltrex-Šiauliai“ vyr. treneris Edmundas Ščavinskas.

 

„Aukštelkės specialiosios olimpiados klubo“ ir SM „Klevas“ informacija

 

 

Leave a reply