Čempionės nepaliko vilčių kelmiškėms

Lietuvos moterų žolės riedulio čempionate „Gintros-Strektės-Universiteto“ komanda 7:0 (5:0) įveikė „Kelmės“ riedulininkes. Iki pertraukos čempionate liko sužaisti vos kelis mačus – šį savaitgalį Vilniaus komandos atvyks į Šiaulius kur ir bus baigtas antras čempionato ratas. Tuomet čempionatas bus pratęstas tik pavasarį.

Gintra 03

Mače Šiauliuose, čempionės į priekį išsiveržė jau 3 minutę. Įvartį pelnė 3 numeris, Ernesta Kalinauskaitė. 10 minutę rezultatą padvigubino jaunoji Samanta Jakovlevaitė. 17 ir 22 minutėmis įvarčius pelnė Donata Grigienė. 24 minutę savo antrąjį įvartį rungtynėse pelnė S. Jakovlevaitė.

Antroje mačo dalyje šiaulietės pelnė du įvarčius. 46 minutė pasižymėjo Rimantė Butkevičiūtė, o 53 minutę paskutinį komandos įvartį pelnė Erlanda Nomeikaitė.