Didžioji ir Mažoji LŽRF taurės – „Gintros-Strektės-Universiteto“ komandoms

Panevėžyje vykusiuose Didžiosios ir Mažosios taurės turnyruose netrūko atkaklių kovų ir įspūdingų momentų. Didžiosios taurės turnyre intrigos beveik nebuvo, taurę be varo iškovojo Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ ekipa. Kovojant dėl Mažosios taurės „GIntros-Strektės-Universiteto“ antrajai komandai teko kaip reikiant paplušėti, kad neatsilikti nuo labiau patyrusių komandos draugių.

Taures

Didžiosios ir Mažosios taurės turnyruose dalyvavo po penkias komandas, tad visoms komandoms per dvi dienas teko sužaisti po keturis mačus. Daugkartinės šalies čempionės „Gintros-Strektės-Universiteto“ ekipos merginos pademonstravo savo jėga ir iškovojo visas keturias pergales. Šiaulietės 9:2 įveikė Vilniaus „HFTC-Taurą“, 5:2 – Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-Archyvų sistemas“, 16:0 – Šiaulių „Klevą-Jomą“ ir 14:1 – „Kelmę“.

„Reiktų pasakyti, kad tikrai nesitikėjau, kad pirmoji komanda taip gerai atrodys turnyre. Dar neturėjome tokios sportinės formos būt, tačiau pasirodėme tikrai gerai. Greičiausiai tas noras žaisti lėmė, kad labai jau lengvai laimėjome. Maniau, kad Vilniaus komandos bus pagrindinės konkurentės, taip ir buvo, tačiau jas taip pat įtikinamai nugalėjome. Puikiai žaidė Ramunė Petrauskaitė, Simona Grubliauskaitė, Donata Grigienė, po traumos sugrįžusi Jūratė Juodytė. Visos merginos pasirod4 labai gerai, o geriausios turnyro gynėjos titulas skirtas Ramintai Žukaitei“,- pasakojo treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

Gintra 01

Antrą vietą užėmė „HFTC-Tauro“ riedulininkės. Vilnietės 4:2 nugalėjo kitą sostinės ekipą „Žuvėdra-Tauras-Archyvų sistemos“, 7:2 šventė pergalę prieš „Klevą-Jomą“ ir 7:7 baigė mačą su „Kelmės“ ekipa.

Trečią vietą pelnė „Žuvėdros-Tauro-Archyvų sistemų“ komanda, kuri SM „Klevo-Jomos“ komandą įveikė 9:2, o prieš kelmiškes laimėjo 9:0.

Kovoje dėl ketvirtos vietos SM „Klevas-Joma“ komanda 6:4 laimėjo prieš „Kelmės“ ekipą, kuri liko penkta.

„Pasirodėme pagal galimybes. Esu labai patenkinta merginų žaidimu. Įvertinus tai, kad beveik nesitreniravome salėje, tai rezultatas tikrai geras. Kai žaidėme su lygiavertėmis priešininkėmis, rungtyniavome labai gerai, kai jėgos skyrėsi – tai buvo lyg treniruotė. Čempionės ruošiasi Europos čempionatui, o mūsų komandoje merginoms 16-17 metų, jėgos nelygios, todėl ir rezultatas toks nepadorus. Be to, po tų rungtynių mūsų laukė svarbios rungtynės su kelme, todėl šiek tiek ir jėgas pataupėme“,- pasakojo trenerė Genutė Juodienė.

Gintra-Klevas

Pirmas keturias vietas užėmusios komandos iškovojo kelialapius į tarptautinį „Žalgirio“ taurės turnyrą, kuriame susitiks su Baltarusijos ir Ukrainos klubais. Tiesa, jei atvyktų tik trys varžovų komandos, turnyre Lietuvai atstovautų taip pat trys klubai.

Simona Grubliauskaite

 

Mažosios taurės turnyre vyko kur kas atkaklesnės kovos. Čempionėmis tapusios „Gintros-Strektės-Universiteto“ antrosios ekipos žaidėjos pelnė tris pergales : 6:4 nugalėjo Širvintų „Intą“, vienodu rezultatu 6:1 – Vilniaus „Žuvėdrą-Europa City“ ir Širvintų SM, o su turnyro debiutante, Šiaulių sporto vidurinės mokyklos komanda sužaidė lygiosiomis 3:3.

„Su antra komanda turėjome šiek tiek vargo. Ne taip sklandžiai viskas klostėsi. Mūsų tikslas buvo, kad jaunos, mažiau patirties turinčios žaidėjos daugiau laiko praleistų aikštėje. Kaip kitaip jos pasisems tos patirties, jei ne žaisdamos. Viskas pavyko, nors ne taip lengvai, tačiau matome potencialą, kad merginos vis gerina žaidimą, tobulėja“,- komandos pasirodymą vertino V.Vaičeliūnas.

Antrą vietą užėmė Širvintų „Intos“ riedulininkės, kurios 11:1 įveikė „Žuvėdrą-Europa City“ komandą, 9:1 nugalėjo Širvintų SM ekipą ir 5:4 laimėjo prieš Šiaulių sporto vidurinės mokyklos ekipą.

Trečiąją vietą užėmė Šiaulių sporto vidurinės mokyklos komanda, kuri debiutavo šiame turnyre. Šiaulietės 4:0 nugalėjo vilnietes ir 7:2 Širvintų SM riedulininkes.

„Labai didžiuojuosi merginomis ir kaip jos kovojo. Su čempionėmis sužaidėme lygiosiomis, įveikėme dvi kitas komandas, o apmaudžiausia nesėkmė buvo prieš „Intos“ ekipą, kai buvome vertos pergalės, o neišsaugojome net lygiųjų. Jos pergalingą įvartį pelnė tiesiog su finaline sirena. Labai apmaudu, tačiau nenusimename, trečia vieta taip pat puikus rezultatas“,- auklėtinių pasirodymu džiaugėsi Genutė Juodienė.

Kovojant dėl ketvirtos vietos Širvintų SM merginos 4:2 įveikė Vilniaus „Žuvėdrą-Europa City“ komandą.

 

Alfredo Pliadžio nuotraukos

Leave a reply