Draugiškame mače – turkių pergalė

Jau rytoj startuoja Europos uždarų patalpų moterų riedulio čempionato Trophy diviziono kovos. Pirmosios į Šiaulius atvykusios Turkijos komandos merginos išbandė jėgas draugiškame mače prieš šeimininkes „Šiaulių Ginstrektė-ŠSG“ riedulininkes. Atkaklus mačas baigėsi turkių pergalę 3:2. Treneris Vaidotas Vaičeliūnas pralaimėjimo nesureikšmina ir tikisi, kad jis išeis net į naudą.

Gintr

Pirmoje mačo dalyje geriau sekėsi šiaulietėms, kurios pelnė du įvarčius. Dovilė Kuklienė pasižymėjo iš žaidimo, o Erlanda Ožemblauskė įvartį pelnė po mažojo kampinio.

Antroje mačo dalyje Šiaulių komandoje rungtyniavo mažiau patirties turinčios žaidėjos, kadangi ekipos vadovams reikėjo apsispręsti, kurios riedulininkės pateks į galutinį, Europos čempionate kovosiantį dvyliktuką. Tuo pasinaudojusios viešnios iš Turkijos per antrą rungtynių dalį pelnė tris įvarčius ir šventė pergalę.

„Tikėjomės geriau, juo labiau, kad varžovės buvo vos kelios valandos po ilgos kelionės. Žinoma, pajautėme, kad neturėjome keturių pagrindinės sudėties žaidėjų, tačiau tai nepasiteisinimas. Mums trūko žaidybinės energijos, nusiteikimo. Mūsų antram penketukui dar trūksta patirties. Labai tikiuosi, kad  pralaimėjimas bus į naudą, tarsi spyris į užpakalį – suteiks motyvacijos ir vidinio pykčio. Dar turime vieną dieną iki čempionato pataisyti smulkmenas, kurias pamatėme šiame mače ir penktadienį jau būsime pasiruošę“,- pasakojo V.Vaičeliūnas.