Džiugas ir Ignas – „Pavargstam, bet labai smagu“

Pasibaigus trečiai stovyklos dienai užkalbinome gerai nusiteikusius dalyvius Džiugą ir Igną. Dvejus metus pas trenerę Donatą treniruotes lankantis Džiugas ir pusantrų metų sportuojantis Ignas sako, kad jau dabar mato pokyčius savo žaidime ir per likusias dienas tikisi dar patobulėti.

Berniukai

Paklausti, ar nepavargsta sportuodami visą dieną, berniukai neslepia: „Pavargstam, bet labai smagu, galime pagerinti savo įgūdžius, gerai praleisti laiką ir pabendrauti su draugais. Svarbiausia, gerai sekasi, ir labai linksma“.

Berniukai sako, kad siekia stovykloje patobulinti savo įgūdžius.

„Noriu pagerinti metimą į vartus. Yra stendas vartuose, treniruojamės ir jau taikliau mėtau. Viskas pagerėjo – geriau kojos juda, lazdą geriau valdau ir mesti lengviau sekasi“,- sako Džiugas.

„Aš šioje stovykloje norėčiau geriau išmokti valdyti lazdą, kad lengviau per varžybas apeičiau varžovus“,- pasakoja Ignas.

Baigiantis treniruotei stovyklautojus užklupo liūtis, visi suskubo slėptis akademijos pastate. Vaikai sako lietaus nebijantys ir kol baigia lyti susigalvoja veiklos.

„Jei pradeda lyti, ne bėda, bėgam į vidų, užkandžiaujam, bendraujam. O kai tik lietus baigiasi vėl bėgam į lauką, treniruojamės ir tiesiog gerai leidžiam laiką“,- pasakoja Džiugas ir Ignas.