„F.Paškevičiaus taurė 2020“ – veteranų žolės riedulio turnyras

Puiki nuotaika ir geros emocijos liejosi Šiauliuose – čia vyko veteranų žolės riedulio turnyras „Felikso Paškevičiaus taurė 2020“. Į Šiaulių žolės riedulio stadioną susirinko komandos iš įvairių Lietuvos miestų – aikštėje praeityje buvę varžovais – dabar artimi draugai, kuriuos vienija aistra žolės rieduliui.

Bendra1

Knygos

(F.Paškevičiaus parašytos knygos apie žolės riedulį)

Nuotraukų galerija : ČIA

Žolės riedulys Šiauliuose pradėtas kultivuoti 1977-ais metais, kai Feliksas Paškevičius subūrė moterų žolės riedulio komandą Šiaulių „Tauras“. Minint 43-iąsias žolės riedulio gyvavimo Šiauliuose metines ir kilo mintis atgaivinti tradiciją bei surengti veteranų turnyrą Šiauliuose.

Rungtyniaujančių komandų palaikyti ir pabendrauti su senai matytais bičiuliais atvyko ir pirmieji suburtų komandų vadovai – Leonas Sipavičius ir Stasys Monkus.

Bendra

Atvyko žaidėjos, kurios buvo vienos pirmųjų prisijungusių prie Felikso Paškevičiaus 1977 metais suburtos komandos ir gynė Šiaulių „Tauro“ komandos garbę.

Turnyras nebūtų turnyru, jei jame nebūtų kovojama dėl nugalėtojų taurės. Varžybų įskaita vyko vyrų ir moterų grupėse. Turnyre dalyvavo Šiaulių „Tauro“, Šiaulių „Ginstrektės“, Širvintų „Intos“, Panevėžio „Perkūno“ ir Kėdainių komandos.

„Felikso Paškevičiaus taurė 2020“ trofėjus iškovojo Panevėžio vyrų ir Širvintų moterų komandos.  

Dildiene

Taip pat buvo surengtas konkursas „Taikliausia akis“ kuriame reikėjo mesti kamuoliuką į vartus. Šiame konkurse nugalėjo Irina Dildienė.

„Labai džiugu, kad susirinko tiek daug bičiulių, žolės riedulio entuziastų. Visi džiaugėmės stadionu, gražėjančia aplinka, vis didėjančia žolės riedulio bendruomene. Dieną čia vyksta žolės riedulio stovykla jauniesiems sportininkams, vakare – stadione sportuoja veteranai. Labai smagu matyti, kaip vyksta kartų kaita ir auga puikus jaunimas. Tai rodo, kad žolės riedulys Šiauliuose vystomas tinkama linkme“,- pasakojo viena iš turnyro organizatorių Joana Gaidamavičienė.

Kupini gerų emocijų, pasportavę, pabendravę veteranai davė pažadą susirinkti čia ir kitais metais.