Geriausių sportininkų rinkimuose – puikūs įvertinimai SM „Klevas“ atstovams

Šiauliuose apdovanoti geriausi sportininkai ir komandos, 2014 metais garsinę miestą ne tik Lietuvoje, tačiau ir už jos ribų. Tradiciškai buvo renkamas geriausių sportininkų dešimtukas, geriausių komandų trejetukas, geriausių jaunųjų ir neįgaliųjų sportininkų penketukai. Nominacijose puikiai įvertinti sporto mokyklos „Klevas“ atstovai.

Desimtukas 04

Geriausių sportininkų dešimtuke triumfavo irkluotojai, Lietuvos nacionalinės rinktinės nariai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas. Antroji vieta skirta lengvaatletei Rasai Drazdauskaitei, trečioji – Danutė Domikaitytė. Ketvirta vieta skirta lengvaatletei Dovilei Dzindzaletaitei. Penktas dešimtuke – regbistas Jonas Mikalčius.

Šeštą vietą užėmė BMX dviratininkė Vilma Rimšaitė, Septintoji pozicija atiteko lengvaatlečiui Justinui Beržanskiui. Aštuntą vietą pelnė imtynininkė Santa Pakenytė, devintoje vietoje – tinklininkas Arnas Rimševičius, dešimtuką užbaigė lengvaatletė Renalda Kergytė.

„Penkta vieta dešimtuke – tai pats aukščiausias regbio sporto šakos žaidėjo įvertinimas, per visus ankstesnius rinkimus. Labai džiugu, kad sporto bendruomenė įvertino sportininko pastangas, įdėtą darbą. Dėkoju kolegoms už įvertinimą“,- pasakojo sporto mokyklos „Klevas“ direktorius Svajūnas Mikalčius.

Renkant komandų trejetuką pirmoji vieta skirta tarp 16 geriausių Europos komandų patekusiai moterų futbolo komandai „Gintra-Universitetas“. Antrą vietą užėmė regbio klubas „Baltrex-Šiauliai“, kuris šiemet susižėrė galybę taurių ir medalių bei po aštuonerių metų pertraukos vėl tapo stipriausiais Lietuvos ir Baltijos čempionatuose. „Visų pirma maloniai buvome nustebinti, kai mūsų žaidėjas užėmė penktą vietą dešimtuko rinkimuose, o po to dar komandai skirta antroji vieta. Tai dar kartą įrodo, kad šie metai mums buvo puikūs ir džiugu, kad ir kiti sporto visuomenės nariai tai mato ir vertina“,- teigė regbio klubo „Baltrex-Šiauliai“ vyr. treneris Edmundas Ščavinskas.

Desimtukas 03 Desimtukas 04

Trečią vietą komandų trejetuke užėmė taip pat sporto mokyklos „Klevas“ auklėtinės – „Gintros-Strektės-Universiteto“ ekipos žolės riedulininkės. „Labai džiaugiamės apdovanojimu. Tos komandos, kurios mus aplenkė šiemet kaip reikiant padirbėjo. Jos tikrai rodė gerus rezultatus. Mes taip pat uždarų patalpų čempionate patekome į elito divizioną, geriausiųjų Europos aštuntuką. Taip, kad patekti į trejetuką – labai aukštas pasiekimas. Kitais metais reikės siekti, kad nekristume žemyn, o galimybių kilti aukštyn visuomet yra“,- pasakojo komandos treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

Desimtukas 02

„Mes labai džiaugiamės sporto visuomenės įvertinimu. Mus šiemet labai aukštai įvertino, todėl mums tai paskata dirbti toliau, tobulėti dar yra kur, bet tai reiškia, kad einame teisingu keliu. Šie metai išskirtinai sėkmingi, labai daug pasiekimų, labai daug kitų darbų nuveiktų. SU Šiaulių miesto savivaldybės pagalba pavyko žolės riedulio stadioną sutvarkyti nepriekaištingai. Mūsų bazėje vyko pasaulio žolės riedulio atrankos turnyras. Tarptautinės federacijos vertintojų buvome labai gerai įvertinti. Labai geri atsiliepimai buvo apie uždarų patalpų Europos čempionatą. Kur šiaulietės užėmė pirmą vietą. Šie metai – tai visos mūsų sporto bendruomenės pasiekimas. Drauge dirbo sporto mokyklos darbuotojai, treneriai, sporto skyriaus darbuotojai, savivaldybės vadovai. Dėl tokios darnos viskas gerėja, o sportas Šiaulių mieste užima labai svarbią vietą“,- metų pasiekimais džiaugėsi S.Mikalčius.

 

Giedriaus Baranausko nuotraukos.

Leave a reply