„Ginstrektė-ŠSG“ : „Širvintų SC – INTA“ 8:0

Sporto Mokykla „Klevas“

Lietuvos moterų žolės riedulio čempionatą dviem lengvomis pergalėmis pradėjo daugkartinės čempionės, ŠiaulSporto Mokykla „Klevas“ių “Ginstrektės-ŠSG” komandos riedulininkės. Šiaulietės pirmame mače 8:0 nugalėjo Kelmės “Aušros” ekipą, o antrose rungtynėse tokiu pat rezultatu 8:0 palaužė “Širvintų SC-Intos” komandos pranašumą.

Hintr

Nuotraukų albumas : ČIA

Šiaulių “Ginstrektės-ŠSG” trenerio Vaidoto Vaičeliūno pasiteiravome kokiomis nuotaikomis komanda pradeda naująjį sezoną.

Vaič

“Sezoną pradedame sustiprėję. Dvi žaidėjos į mūsų komandą persikėlė iš Šiaulių “Akademijos” ekipos. Jos jaunos, perspektyvios, energingos, puikiai įsiliejo į mūsų kolektyvą. Esu labai patenkintas kokiu lygiu žaidžia ir kokią formą demonstruoja mūsų senbuvės. Merginos labai patyrusios, viena kitą puikiai pažįsta ir supranta aikštėje, tad manau, kad su šia sudėtimi tikrai neužleisime aukščiausių pozicijų.

Šis sezonas bus labai greitas ir intensyvus. Visi baiminamės, kad vėl nenutrauktų varžybų, todėl dabar per savaitę sužaidime po du mačus. Rudenį laukia du ratai, pavasarį dar vienas ir tuomet jau atkrentamosios varžybos. Tai bus pagrindinis ir svarbiausias etapas.

Kitas rungtynes žaidime su Vilniaus komanda. Tai bus labai įdomus mačas, kadangi pamatysime, kokio lygio šį sezoną pradės sostinės komanda. Jie sudėtį sustiprino keliomis patyrusiomis žaidėjomis, todėl manau, kad bus atkakli kova. Kuo stipresnis čempionatas, tuo būna geresnis pasirengimas Europos čempionatams, todėl esame nusiteikę kovingai“.