„Gintra-Strektė-Universitetas“ išvyko į Europos čempionatą

Šiandien Šiaulių “Gintra-Strektė-Universitetas” moterų riedulio komanda išvyko į Čekiją, kur dalyvaus Europos uždarų patalpų riedulio čempionato Trophy divizione. Grupės etape šiaulietėms teks kovoti su Čekijos, Airijos ir Kroatijos čempionėmis. Kitoje grupėje kovos Belgijos, Anglijos, Prancūzijos ir Rusijos komandos. 

Komandos treneriui Vaidotui Vaičeliūnui vasario mėnesis ypač įtemptas. Prieš kelias dienas strategas grįžo iš Gruzijos, kur vadovaudamas SM “Klevas-Šiauliai” vyrų riedulio komandai puikiai pasirodė Europos čempionato Challenge 2 divizione – užėmė ketvirtą vietą. Dabar į svarbiausias komandai uždarųjų patalpų riedulio sezono kovas treneris vyksta su moterų komanda.

“Labai įtemptas mėnesis, teko suderinti treniruotes su vyrais ir moterimis, o žinant, kad treniruotėms neturime nuolatinės vietos, tai padaryti buvo dvigubai sunkiau. Su vyrais dalyvavome pirmą kartą, na, o moterys jau patyrusios tokio lygio varžybų dalyvės. Su merginomis dalyvausime jau 15 kartą”,- pasakojo V.Vaičeliūnas.

Dėl traumų ir asmeninių priežasčių, komandai Čekijoje negalės padėti kelios pagrindinės sudėties žaidėjos.

“Gaila, kad negalėjome surinkti pačios pajėgiausios sudėties. Iki pilno sąstato mums trūksta net šešių žaidėjų. Po traumas dar neatsigavusi Ramunė Petrauskaitė, komandai taip pat negali padėti Samanta Jakovlevaitė, Donata Grigienė, Raminta Žukaitė. Bus labai sunku, tačiau kovosime, sieksime išlikti šiame divizione”,- teigė V.Vaičeliūnas. 

Grupės etape šiaulietėms teks kovoti su Čekijos, Airijos ir Kroatijos čempionėmis. Kitoje grupėje kovos Belgijos, Anglijos, Prancūzijos ir Rusijos komandos. 

“Čekijos ir Airijos komandos itin stiprios. Kroatės gal kiek silpnesnės. Kitoje grupėje taip pat itin pajėgios komandos. Nemažai varžovių komandų žaidėjų atstovavo rinktinės pasaulio čempionate,tad bus įgijusios puikią formą. Bus labai sunki kova, todėl prognozuoti, kurią vietą užimsime – labai sudėtinga”,- pasakojo V.Vaičeliūnas.