„Gintra-Strektė-Universitetas“ sėkmingai kaunasi Prancūzijoje

Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ merginos Prancūzijoje kaunasi IV pagal pajėgumą Europos diviziono (EuroHockey Club Champions Challenge II) turnyre. Į turnyrą neatvykus Ukrainos komandai, vietoje aštuonių ekipų Prancūzijoje dėl patekimo į aukštesnį divizioną rungiasi septyni klubai. Šiaulietės pateko į A grupę, kurioje po atkaklios kovos 1:2 nusileido škotėms ir tokiu pat rezultatu šventė pergalę prieš turkes. Grupėje užėmusios antrą vietą šiaulietės tęsia kovą dėl medalių. (Pusfinalis prieš prancūzes šiandien 13.45)

HC Olten (Šveicarija)
Sport Athlétique Merignacais (Prancūzija)

Kadangi į turnyrą neatvyko Ukrainos komanda, tad A grupėje vietoje keturių komandų liko vos trys. Dėl šios priežasties, pirmą turnyro dieną šiaulietėms teko ilsėtis ir stebėti varžovių žaidimą. Škotės net 8:0 sutriuškino Turkijos komandą.

Antrą dieną jau šiaulietėms teko susigrumti su pajėgia Škotijos komanda. Jau trečią mačo minutę į šiauliečių vartus krito pirmasis įvartis. Nuolat grasindamos varžovų vartams šiaulietės 20 minutę sugebėjo išlyginti rezultatą. Pasižymėjo Samanta Jakovlevaitė.

29 minutę škotės vėl pelnė įvartį ir išsiveržė į priekį 2:1. per antrą kėlinį nei viena komanda nesugebėjo pralaužti varžovių gynybos, tad maas pasibaigė rezultatu 2:1.

Gintra Prancuzijoje 01

Trečią turnyro dieną „Gintros-Strektės-Universiteto“ komanda kovojo su taip pirmas rungtynes pralaimėjusia Turkijos komanda. Šiame mače šiaulietės tiesiog stebuklingai išsigelbėjo. Pirmajame kėlinyje pasižymėti pavyko tik turkėms. Jos įvartį pelnė 13 susitikimo minutę. Šiaulietėms niekaip nesisekė išlyginti rezultato. Tai pavyko padaryti tik 66 mačo minutę. Rezultatą išlygino Gintarė Skačkauskaitė, o 70 minutę pergalingą įvartį pelnė Samanta Jakovlevaitė.

Šiandien (gegužės 25 d.) „Gintros-Strektės-Universiteto“ komanda su grėsminga Prancūzijos „Lille Metropole“ HC komanda, kuri B grupėje laimėjo visus tris kartus ir užėmė pirmą vietą. Mačo pradžia 13.45 min.