Į kampą įspaustos čempionės driokstelėjo

Panevėžyje kovo 6 dieną vyko Lietuvos moterų žolės riedulio uždarų patalpų čempionato II rato pirmieji turai. Čempionių titulą ginančios Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ riedulininkės po I rato atsiliko nuo Vilniaus „HFTC-Tauro“ 2 taškais, todėl klysti jau nebegalėjo. Pirmąjį iš dviejų egzaminų šiaulietės laikė šį savaitgalį. Šį kartą daugkartinės čempionės nusipelno aukščiausio balo – itin svarbiose rungtynėse prieš Vilniaus „Žuvėdros-Tauro-Archyvų sistemų“, jos pasiekė pergalę 8:1. Lemiamos rungtynės, po kurių paaiškės ar šiaulietės sugebės išsikapstyti iš sudėtingos situacijos – kitą savaitgalį vyks Kėdainiuose.
12715817_10153922451289210_1557194138546086575_n

 

„Gintros_strektės-Universiteto“ komanda pirmajame mače Panevėžyje nugalėjo „Klevas-Ginstrektė“ ekipą 8:0. Antrose savaitgalio rungtynėse laukė kova su Vilniaus „Žuvėdros-Tauro-Archyvų sistemų“ komanda. Šiai komandai praėjusiame ture pavyko su čempionėmis rungtynes baigti lygiosiomis, todėl norint šiemet dar pakovoti dėl titulo, šį kartą šiaulietėms buvo būtina tik pergalė. „Gintros-Strektės-Universiteto“ komanda nepaliko vilčių varžovėms ir įveikė jas 8:1.

„Tiesą pasakius šių rungtynių laukiau su nerimu, kadangi dar vienas kluptelėjimas būtų užkirtęs kelią kovai dėl čempionių vardo. Merginos irgi suprato rungtynių svarbą. Senai nemačiau taip puikiai rungtyniaujančios komandos. Greitis, tikslūs perdavimai, viskas kaip iš natų. Manau, kad pagerėjusiam žaidimui įtakos turėjo klubų Europos čempionatas. Pirmą egzaminą išlaikėme, kitas laukia jau ateinantį savaitgalį“,- pasakojo „Gintros-Strektės-Universiteto“ komandos vyr. treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

Dabar šiaulietės tik 2 taškais atsilieka nuo čempionate pirmaujančios Vilniaus „HFTC-Tauras“ komandos, su kuria akistata laukia jau kitą savaitgalį. Kėdainiuose vyksiančio Lietuvos moterų žolės riedulio uždarų patalpų čempionato II rato antro turo metu, tarpusavio rungtynėse vilnietes tenkintų ir lygiosios, o šiaulietės, norėdamos vėl tapti čempionėmis, privalo iškovoti pergalę.Kita Šiaulių komanda „Klevas-Ginstrektė“ II rato, pirmo turo rungtynėse patyrė dvi nesėkmes. Jau minėjome rungtynes su čempionėmis baigėsi 0:8, o rungtynėse su Vilniaus „HFTC-Tauras“ ekipa nusileista varžovėms 2:6.

Pagrindinis tikslas „Klevas-Ginstrektė“ komandai – neiškristi iš aukščiausio diviziono. Šiuo metu šiaulietės trimis taškais lenkia „Kelmės“ komanda ir yra geresnėje padėtyje išlikti aukščiausiame divizione.

www.zoles-riedulys.lt ir SM „Klevas“ informacija

Leave a reply