Jaunieji riedulininkai dalyvavo turnyre Baltarusijoje

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos jaunieji riedulininkai ir riedulininkės dalyvavo 6-ajame tarptautiniame uždarų patalpų riedulio turnyre Baltarusijoje „Озерные старты“. Dvi berniukų ir dvi mergaičių komandos kovojo su Baltarusijos, Rusijos ir Ukrainos bendraamžių ekipomis. Nors turnyre šiauliečiams medalių iškovoti nepavyko, jaunieji riedulininkai įgijo neįkainojamos patirties. Šiaulių Akademijos riedulininkų komandoms turnyre vadovavo Donata Grigienė, Genutė Juodienė ir Vaidotas Vaičeliūnas.   

Baltarusija 01 Baltarusija 02Baltarusija 03

Akimirkos iš turnyro : ČIA

Berniukų grupėje nugalėjo Baltarusijos Minsko komanda, antrą vietą užėmė Rusijos Maskvos komanda, o trečią taip pat Rusijos, Kazanės miesto jaunieji riedulininkai. Tarp mergaičių nugalėjo Rusijos Elektrostalio miesto komanda. Antrą ir trečią vietas užėmė Ukrainos Sumų miesto mergaičių komandos.  

„Svarbiausia, kad įgavome patirties ir pasikrovėme gerų emocijų. Nors šį sykį iki medalių pritrūko, berniukų komandos demonstravo greitą ir dinamišką žaidimą, kuris buvo patrauklus akiai. Smagu, kad komandos gavo tiek daug simpatijų. Geriausiais komandų žaidėjais tapo Dominykas Vaikėnas ir Džiugas Dikšas, o Ignas Giedraitis gavo teisėjų ir žiūrovų simpatijų apdovanojimą“,- pasakojo Donata Grigienė.

Baltarusija 04

Turnyras vyko sanatorijos „Озерный“ uždaruose teniso kortų aikštynuose. Dalyviai itin gyrė organizatorius, kadangi vaikams ir treneriams buvo sudarytos puikios sąlygos sportuoti ir atgauti jėgas po atkaklių kovų.  

„Per keletą dešimtmečių besitęsiančią trenerės karjerą dar nė karto nebuvau tokio lygio turnyre su jaunaisiais sportininkais. Ir organizacija ir lygis – viskas aukščiausia klasė. Vaikams tai turėtų būti itin didelis įkvėpimas sudalyvauti tokiame turnyre. Tikiuosi, kad pamatę, kaip rungtyniauja kitų šalių komandos, mūsų vaikai treniruotėse pradės dar labiau stengtis“,- pasakojo Genutė Juodienė. 

Baltarusija 05

Iš viso turnyre dalyvavo 12 mergaičių ir 10 berniukų komandų – per 300 jaunųjų sportininkų.

„Turnyras buvo itin naudingas ir mums kaip treneriams, ir visiems jauniesiems sportininkams. Visos komandos sužaidė po šešias rungtynes. Deja, bet mūsų komandos šiek tiek atsilieko nuo kitų šalių bendraamžių ir fiziškumu, ir technika. Pamatėme sritis, kurias reikia tobulinti, tad dirbsime toliau“,- pasakojo Vaidotas Vaičeliūnas.

Baltarusija 06

Didžiąją laiko dalį komandos praleido gamtos apsuptyje esančioje sanatorijos teritorijoje, o dieną prieš išvykstant buvo surengta ekskursija į Gardino miestą. Jaunieji šiauliečiai apžiūrėjo senamiestį, aplankė senovines pilis.

Baltarusija 07 Baltarusija 08

Baltarusija 09 Baltarusija 10 Baltarusija 11 Baltarusija 12

Organizatorių ir komandos vadovų nuotraukos