Jaunieji riedulininkai neatsilaikė prieš lenkus

Slovakijoje, „Olympic hope“ žolės riedulio turnyre dalyvaujanti Lietuvos U-18 vaikinų rinktinė turėjo pripažinti Lenkijos bendraamžių pranašumą 1:5 (0:5). Aukštesniame divizione rungtyniaujantys lenkai pirmąjį kėlinį dominavo aikštėje, tačiau antroje mačo dalyje charakterį parodę lietuviai sugebėjo ne tik išlaikyti savo vartus sausus, tačiau ir patys pelnė garbės įvartį.

18-2

Lenkijos rinktinė tris įvarčius iš penkių pelnė po mažųjų kampinių, po vieną iš žaidimo ir iš baudinio. Vienintelį įvartį Lietuvos rinktinei po mažojo kampinio pelnė Giedrius Kuizinas.

Kitose rungtynėse turnyro šeimininkai slovakai 2:1 sugebėjo palaužti čekus, tad tik paskutinę turnyro dieną paaiškės kurias vietas užims rinktinės.

Slovakai dėl pirmos vietos žais su lenkais, o Lietuvos U-18 rinktinė dėl trečios vietos kovos su tiek pat taškų turinčiais Čekijos bendraamžiais Nors čekai, kaip ir lenkai, rungtyniauja aukštesniame divizione Lietuvos U-18 rinktinės trenerė Donata Grigienė sako, kad rinktinė nusiteikusi rimtai kovai ir tikisi pasipuošti bronzos medaliais.

Leave a reply