Jaunimo regbio čempionato finale – dviejų Šiaulių komandų mūšis

Šiauliuose, itin atkakliomis finalinėmis rungtynėmis, finišavo Lietuvos jaunimo regbio čempionatas. Įtemptas ir permainingas finalas baigėsi „Regbio akademija-Baltrex“ ekipos pergale 30:18 prieš „Regbio akademija-Vairas“ komandą.  

Nuotraukų galerija : ČIA

Pirmasis rungtynių kėlinys vyko itin atkakliai. Po pirmos rungtynių dalies 7-iais taškais pirmavo „Vairiečiai“. Antrajame kėlinyje „-Regbio akademija-Baltrex“ ekipos žaidėjai perėmė iniciatyvą ir pasinaudoję varžovų klaidomis sugebėjo išplėšti pergalę.

„Manyčiau, kad jau užaugome iki didžiojo regbio. Gal dar ne visi žaidėjai, bet komandos branduolys jau tikrai užaugo. Turime du labai patyrusius žaidėjus, tai Lukas Gylys ir Arnas Prielaidas. Jie jau atstovauja ir suaugusiųjų komandai. Aš manau, kad šių dviejų žaidėjų derinys bei prie jų prisitaikęs jaunimas ir atnešė mums pergalę“,- pasakojo nugalėtojų treneris Vytaras Bloškys.

Į finalą abi komandos pateko skirtingu keliu. „Regbio akademija-Baltrex“ nesulaukė varžovų iš Kauno ir jiems buvo įskaityta techninė pergalę, o „Regbio akademija-Vairas“ turėjo itin atkaklų mūšį su Vilniaus „SM Tauras-VRA“ ekipa, kurį šiauliečiai laimėjo 17:13. Pasak trenerio Irmanto Kukulskio, finalinis mače jo auklėtiniai žaidė dar geriau nei pusfinalyje, tačiau jaudulys ir klaidos tapo pralaimėjimo priežastimi.

„Truputėlį per daug žaidėme savo pusėje, o tai mūsų pačių klaidų pasekmė. Žaidimas nebuvo blogas, netgi geresnis nei praėjusią savaitę pusfinalyje. Lemiamuose momentuose nesužaidė žaidėjai, gal jaudulys padarė savo. Džiaugiuosi, kad vyrai kovojo, kovėsi iki galo. Aš vis pabrėžiu, kad pergalė yra svarbu, tačiau kovingumas ir pasitikėjimas komandos draugais yra vienas iš svarbiausių momentų“,- teigė I.Kukulskis.