„Klevas-Šiauliai“ riedulininkai Europos čempionate užėmė 4 vietą

Vasario 16-18 dienomis Šiaulių vyrų riedulio komanda“Klevas-Šiauliai“ kovojo Europos uždarų patalpų riedulio čempionato Challenger 2 divizione. Tai istorinis įvykis Šiaulių vyrų riedulio komandai, kuri teisę atstovauti šalį įgijo pernai iškovoję pirmą vietą Lietuvos uždarų patalpų čempionate. Puikiai pasirodę šiauliečiai tarp septynių komandų užėmė ketvirtą vietą. Per šešias rungtynes mūsų vaikinai iškovojo 2 pergales, 1 mačą baigė lygiosiomis ir tris kartus turėjo pripažinti varžovų pranašumą (visos nesėkmės patirtos tik po įtemptų ir atkaklių kautynių). Šaunuoliai žaidėjai ir treneriai.

Kelios akimirkos iš čempionato : ČIA

PIRMOJI DIENA :

„Klevas-Šiauliai“ riedulininkai pirmose Europos uždarų patalpų riedulio čempionato rungtynėse 4:1 (2:1) įveikė turnyro šeimininkus gruzinus.
Du įvarčius šiauliečiams pelnė Rokas Galkus, po kartą pasižymėjo Mantvydas Pocevičius ir Matas Grubliauskas.

SM „Klevas-Šiauliai“ riedulininkai itin atkakliose rungtynėse turėjo pripažinti Norvegijos čempionų pranašumą 6:8 (5:3).
Pirmajame kėlinyje šiauliečiai diktavo žaidimo sąlygas ir įpusėjus mačui pirmavo 5:3.
Situacija keistis pradėjo nuo 32 minutės, kai norvegai per 5 minutes pelnė 4 įvarčius ir persvėrė rezultatą 5:7.
40 minutę kovingieji šiauliečiai pelnė įvartį – rezultatas 6:7.
Lemiamą tašką po mažojo kampinio padėjo norvegai ir šventė pergalę 6:8.
Puikią formą demonstruojantys Europos čempionato debiutantai per pirmą dieną pasiekė pergalę prieš gruzinus ir po atkaklios kovos nusileido norvegams. Dabar poilsis – rytoj laukia naujos kovos !

ANTROJI DIENA:

Antroji diena Europos čempionate „Šiauliai-Klevas“ riedulininkams susiklostė labai panašiai kaip ir pirmoji. Ryte įtikinamai nugalėję varžovus, šiauliečiai antroje kovoje po itin atkaklios kovos nusileido Armėnijos čempionams 3:4 (0:1).
Šiauliečiai atsilikinėjo 1:3, tačiau rado jėgų ir 40 minutę rezultatą išlygino 3:3. Deja per likusias kelias minutes buvo skirtas baudinys į šiauliečių vartus. Jį realizavę varžovai išplėšė pergalę.
Po antros dienos, tarp 7 komandų Europos čempionate „Šiauliai-Klevas“ riedulininkai yra trečioje vietoje.

TREČIOJI DIENA:

Trečią dieną Europos vyrų uždarų patalpų riedulio čempionate Šiaulių „Klevas-Šiauliai“ komanda sužaidė lygiosiomis 2:2 su Suomijos komanda ir 2:4 turėjo pripažinti turnyro lyderių, airių pranašumą. Tiesa, pirmame kėlinyje šiauliečiai pirmavo 2:0, tačiau įgytos persvaros nepavyko išlaikyti.
Per šešias rungtynes iškovoję 2 pergales, 1 mačą baigę lygiosiomis ir tris kartus turėję pripažinti varžovų pranašumą (visos nesėkmės patirtos tik po įtemptų ir atkaklių kautynių) šiauliečiai Europos čempionato Challenge 2 divizione tarp 7 komandų užėmė 4 vietą !