„Klevas-Šiauliai“ riedulininkams – bronzos medaliai

2016 m. Lietuvos vyrų uždarų patalpų riedulio čempionate Šiaulių „Klevas-Šiauliai“ komanda pasipuošė bronzos medaliais. Nors iki čempionato pabaigos likus paskutiniam etapui šiauliečiai turnyrinėje lentelėje užėmė ketvirtą vietą, puikus žaidimas paskutinėse dviejose rungtynėse ir palankūs kitų varžybų rezultatai lėmė trečią vietą. Čempionais tapo Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ komanda. Sidabro medaliai įteikti Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ komandai.

cempionai klevas 2016 03

Alfredo Pliadžio nuotrauka.

 Nuotraukų galerija : ČIA

Paskutiniame ture šiauliečiams reikėjo ne tik patiems gerai rungtyniauti, tačiau tikėtis palankių rezultatų kitų komandų rungtynėse. Pirmąją plano dalį – patiems įveikti varžovus, įvykdyti atrodė labai sudėtinga užduotis. Pirmiausia teko kautis su Vilniaus „Ardas-Rudamina“ komanda. Be dviejų pagrindinės sudėties žaidėjų Tado Pabijansko ir Mantvydo Pocevičiaus rungtyniavę šiauliečiai sugebėjo palaužti varžovus 4:1.

Antrajame susitikime priešininkas buvo dar grėsmingesnis – čempionais tapę Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ riedulininkai, o po pirmojo mačo nugaros trauma atsinaujino vienam iš gynybos ramsčių Ignui Pabijanskui. Net ir be trijų pagrindinių žaidėjų šiauliečiai sugebėjo pirmauti. Vaidotas Kringelis apžaidė beveik visą varžovų komandą ir tiksliai perdavė kamuolį kamuoliuką komandos draugui, kuris pelnė įvartį.

Antrajame kėlinyje Širvintų komanda išlygino rezultatą. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kelias minutes „Klevas-Šiauliai“ prarado pagrindinį žaidėją Vaidotą Kringelį. Nuo didelio krūvio žaidėjui mėšlungis pradėjo traukti raumenis ir jis nebegalėjo tęsti rungtynių. Per likusį laiką Širvintų komandos žaidėjai uždirbo mažąjį kampinį ir tiksliu smūgiu išplėšė pergalę 1:2.

Tačiau dovaną šiauliečiams įteikė Vilniaus „Ardas-Rudamina“ komanda. Ji 5:2 įveikė pagrindinius šiauliečių varžovus kovoje dėl bronzos medalių Širvintų „Ježvito“ riedulininkus. Todėl bendroje įskaitoje šiauliečiai pakilo į trečią vietą, o širvintiškiai liko ketvirti.

„Nuotaikos geros, nes nebelabai tikėjomės, kad šiemet pavyks užlipti ant apdovanojimų pakylos. Šį sezoną komanda gerokai atjaunėjusi, todėl buvo itin sunku tuos medalius iškovoti. Po abiejų mūsų rungtynių, kai laukėme paskutinio rezultato tarp Vilniaus ir Širvintų komandų, pasakiau savo auklėtiniams, kad nesvarbu, kaip bepasibaigs rungtynės, aš jais labai didžiuojuosi. Mes parodėme charakterį, susikaupėme ir demonstravome labai aukšto lygio žaidimą. Paskutinė čempionato diena parodė, kad Šiaulių vaikinų komanda verta trečios vietos“,- komandos pasirodymu dž-iaugėsi trenerė Donata Grigienė.

index;;

„Klevas-Šiauliai“ komandos vartininkas Nikas Andrašiūnas pripažintas geriausiu viso uždarų patalpų čempionato vartininku.

„Šis titulas Nikui skirtas tikrai pelnytai. Tai vartininkas kuris ne tik stabiliai gerai stovi vartuose, bet moka daryti stebuklus. Jis demonstravo tuos stebuklus ir paskutiniame ture. Traukė visokius smūgius, krito, gaudė šuoliais, atrėmė pakartotinius smūgius. Mums tai didelis pasiekimas ir įvertinimas, kadangi Nikui netrukus sukaks 17 metų. Jis yra jauniausias čempionato vartininkas ir būti geriausiu – didelis pripažinimas“,- teigė D.Grigienė.

index

Trenerė pasakoja, kad komanda labai vieninga, nuoširdžiai dirba treniruočių metu, vykdo nurodymus, o sunkus darbas ir tarpusavio supratimas duoda pergalingų vaisių.

„Mes komandoje jau turim tokių žmonių, kurie yra pabaigę mokslus, tačiau sugeba suderinti darbus, kitas veiklas su treniruotėmis ir rungtynėmis. Tai Julius Bandžiulis, Tadas Pabijanskas, Vaidotas Kringelis ir visi kiti. Esame vieningi, vieni kitiems padedame tobulėti daug dirbame ir tai atneša rezultatą“,- teigė D.Grigienė.

index

Uždarų patalpų čempionate bronzos medalius iškovojusių vaikinų laukia trumpas atokvėpis. Po jo – prasidės pasirengimas lauko sezonui.

„Tikslus lauko sezonui kelsime kuo aukštesnius, esame ambicingi ir stengsimės su visomis komandomis kovoti. Man labai džiugu, kaip trenerei, visi mūsų komandos vaikinai priklauso rinktinėms, pradedant U-16, U-18 ir baigiant suaugusiųjų rinktinių kandidatai ir nariai. Sunku būtų rasti kitą tokią komandą. Tai įrodo, kad mes dirbame teisinga linkme“,- teigė D.Grigienė.

indexkk

Galutinė įskaita :

1. Širvintų „Inta-Baltic Champignons“

2. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“
3. Šiaulių „Klevas-Šiauliai“
4. Širvintų „Ježvitas“

5. Vilniaus „Ardas-Rudamina“

 

Alfredo Pliadžio nuotraukos

Leave a reply