„Klevas-Sporto gimnazija“ nugalėjo čempiones

Sensacija Lietuvos moterų žolės riedulio čempionate, jaunosios SM „Klevas-Sporto gimnazija“ riedulininkės 1:0 palaužė kone dešimtmetį pralaimėjimų nepatyrusią „Gintros-Strektės-Universiteto“ ekipą. Pergalingą įvartį pelnė Kornelija Andriejūnaitė.

NUOTRAUKŲ GALERIJA : ČIA

Svajonių sezono startas, taip galima būtų pavadinti SM „Klevas-Sporto gimnazija“ ekipos pirmąsias penkerias rungtynes Lietuvos čempionate. Pirmajame rate per keturis mačus iškovojusios tris pergales šiaulietės antrąjį ratą pradėjo dar įspūdingiau. 1:0 palaužta ne kas kita, o daugkartinė čempionė „Gintros-Strektės-Universiteto“ ekipa. 

„Į kiekvienas rungtynes einame nusiteikusios kautis ir atiduoti visas jėgas, nesvarbu ar žaidžiame su lyderėmis ar su kitomis komandomis. Šiandien merginos labai gerai sužaidė, labai jomis didžiuojuosi. Per du mačus neleidome varžovėms realizuoti nei vieno mažojo kampinio. Be to, šiame mače mums daugelyje situacijų tiesiog nusišypsojo fortūna. Džiaugiamės pasiekta pergale, tačiau dabar reikia kuo greičiau atgauti jėgas, kadangi rytoj laukia rungtynės su Kelmės komanda“,- pasakojo SM „Klevas-Sporto gimnazija“ trenerė Jūratė Juodytė. 

„Gintros“ treneris Vaidotas Vaičeliūnas sveikino varžovų ekipą ir teigė tikintis, kad tai jo komandai bus stimulas atiduoti dar daugiau jėgų treniruotėse. 

„Visuomet reikia gerbti ir įvertinti varžovą. Tikriausiai pristigo koncentracijos, susikaupimo. Ateina laikas, kai kas nors turi priminti, kad nereikia užmigti ant laurų ir įspiria į minkštąją. Reikėtų gerai pagalvoti, kada paskutinį kartą lauke esame pralaimėję. Manau, kad jau kokį dešimtmetį tikrai nebuvome patyrę nesėkmės. Tikiuosi, kad merginoms tai bus stimulas dar daugiau dirbti“,- iš karto po rungtynių teigė Gintros-Strektės-Universiteto“ treneris Vaidotas Vaičeliūnas.