Lietuvos regbininkai įveikė Kipro rinktinę

Lietuvos regbio rinktinė Kipre iškovojo pergalę prieš šios šalies regbininkus 26:20 (21:3). Tai buvo jau ketvirtoji lietuvių pergalę iš eilės 2014-2016 metų Europos vyrų regbio čempionato Tautų taurės (European Nations Cup) turnyro 2B grupėje.

Rinktine

Pirmajame kėlinyje lietuviai visiškai kontroliavo žaidimą, žeminimus atliko Žygimantas Radžius, Mantautas Vilimavičius ir Tomas Zibolis. Dovydas Taujanskas visus tris kartus sėkmingai realizavo papildomus baudos smūgius. Kipro rinktinei vos kartą pavyko realizuoti baudos smūgį.

Situacija aikštėje pasikeitė antrajame kėlinyje. Kipro komanda pradėjo tirpdyti skirtumą. Lietuvos rinktinės atstovas Justinas Urbonas sugebėjo dar kartą prispausti kamuolį įskaitiniame plote ir vėl šiek tiek padidino skirtumą, tačiau aikštės šeimininkai nuolat spausdami Lietuvos rinktinės žaidėjus, mačo pabaigoje sugebėjo priartėti iki vienos sėkmingos atakos 26:20. Tik ypatingų pastangų gynyboje dėka lietuviai sugebėjo atlaikyti Kipro rinktinės spaudimą ir šventė ketvirtą pergalę.

Lietuvos rinktinė iškovojusi visas keturias pergales išliko penkių komandų grupės lydere. 2014-2016 metų Europos vyrų regbio čempionato Tautų taurės (European Nations Cup) turnyro 2B grupėje be lietuvių ir Kipro regbininkų dar rungtyniauja Latvijos, Andoros ir Vengrijos rinktinės.