Lietuvos regbio-15 čempionate „BaltRex-Šiaulių“ pamoka VRA auklėtiniams

Šeštadienį Lietuvos vyrų regbio-15 čempionate buvo sužaistos vienintelės rungtynės. Vienas čempionato favoritų Šiaulių „BaltRex-Šiaulių“ klubas namuose 90:0 (28:0) nepasigailėjo Vilniaus „Tauro-VRA“ komandos. Šiauliečiai po šios pergalės pakilo į trečią turnyro lentelės vietą, o pirmą nesėkmę po dviejų laimėjimų iš eilės patyrę VRA auklėtiniai tapo lyderiais, bet yra sužaidę rungtynėmis daugiau nei artimiausi varžovai.

Baltrex-VRA

Šiauliečiams taškus pelnė: Dovydas Taujanskas 25, Ignas Jankaitis 15, Airidas Patskočimas, Justas Poškevičius po 10, Rimantas Zeringis, Martynas Lianzbergas, Lukas Šinkūnas, Julius Sutkus, Laurynas Tipelis, Vaidas Gaubas po 5.

Vilniaus „Tauro-VRA“ komandos treneris Vidmantas Valys dar prieš rungtynes didelių vilčių iškovoti pergalę nepuoselėjo. Dėl savo užimtumo į Šiaulių nuvyko tik 14 sostinės komandos žaidėjų. Treneris pažymėjo pasiaukojantį savo auklėtinio Manto Vismino žaidimą. Šį regbininką V.Valys išrinko naudingiausiu savo komandoje.

„BaltRex-Šiaulių“ komandai vadovavęs Rimantas Zeringis pripažino, kad rungtynės nebuvo sunkios: „Laimėjome gana lengvai, nors pirmajame kėlinyje darėme daug klaidų, gal 20 kartų kamuolį perdavėme į priekį. Nesusikoncentravę pradėjome rungtynes, bet antrajame kėlinyje įsivažiavome ir nesulaukėme rimtesnio pasipriešinimo. Vilniaus komandoje trūko žaidėjų, bet ir mūsų dalis žaidėjų išvyko į turnyrą Olandijoje“.

R.Zeringis savo komandoje išskyrė grumtynių žaidėją Martyną Lianzbergą ir puolimo lyderį Igną Jankaitį.