Lietuvos regbio čempionai įveikė Latvijos čempionus

Šiauliuose vyko regbio varžybos skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Lietuvos čempionai „BaltRex-Šiauliai“ regbininkai kovojo su Latvijos čempione „Livonija-Garkalne“ komanda. Mačą 65:30 laimėjo lietuviai, tad jiems ir buvo įteikta nugalėtojų taurė.

Baltrex 6

Nors švietė saulė, tačiau spaudė šaltukas, pūtė gūsingas vėjas, tad sąlygos nebuvo pačios tinkamiausios ir palankiausios žaidimui. Tačiau tai nesumenkino žaidėjų noro žengti į aikštę.

„Šis mačas skirtas kuo geriau pasirengti balandžio mėnesį startuosiančiam sezonui. Be to, norėjosi paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šiemet Gytarių stadione vykusiame turnyre kovojo dvi komandos, tikiuosi, kad kitais metais jų bus daugiau“,- pasakojo „Baltrex-Šiauliai“ vyr. treneris Edmundas Ščavinskas.

Baltrex 5 Baltrex 4

Treneris teigia, kad jo vadovaujama ekipa buvo visa galva pajėgesni už svečius iš Latvijos, todėl jis leido pažaisti visiems auklėtiniams.

„Daug treniruojamės, vyrai noriai lanko treniruotes, lakstome manieže, žiemą žaidėjai sportavo individualiai. Rungtynėse susirinko beveik dvi mūsų komandos sudėtys ir visi pabuvojo aikštėje. Žaidėjai dega noru žaisti. Latviai į Šiaulius atvyko ne stipriausios sudėties, jie taip pat ruošiasi sezonui, išbandė jaunesnius žaidėjus, todėl ir rezultatas toks didelis“,- teigė E.Ščavinskas.

Baltrex 2 Baltrex 1

Geriausiu žaidėju „Baltrex-Šiauliai“ komandoje pripažintas Arnoldas Patskočimas, Latvijos ekipoje geriausio vardas atiteko Martinsui Rundansui.

Kovo pirmą dieną trys Lietuvos komandos vyks į Latviją, kur vyks „Livonija winter cup“ regbio turnyras. „Baltrex-Šiauliai“, „Šiauliai-PRC“ ir „Šiaulių vidurinės sporto mokyklos“ komandos kovos su trimis Latvijos ekipomis.

Kovo 11 dieną komandos laukia turnyras Klaipėdoje, o kovo 28 dieną vyks tradicijos turnyras „Putokšnio taurė“.

„Reikia tobulinti visas grandis. Derinius ir situacijas šlifuojame treniruotėse, tačiau tik varžybų metu pasimato, kur mūsų stiprybės ir silpnybės, ką dar reikia tobulinti, todėl visi turnyrai labai naudingi, pamatome kuria linkme dirbti, kad neliktų silpnų grandžių prasidėjus sezonui“,- pasakojo E.Ščavinskas.

Baltrex  3 Baltrex 7

VIDEO :

https://www.facebook.com/video.php?v=891073777582465&set=vb.718581018165076&type=2&theater

Edgaro Samušo nuotraukos.

Leave a reply