Lietuvos regbio pirmenybėse – užtikrinta „Šiauliai-PRC“ pergalė

Savaitgalį vykusiose vienintelėse Lietuvos čempionato rungtynėse nugalėtojų titulą ginantys Šiaulių „Šiaulių-PRC“ regbininkai svečiuose 62:6 (27:0) nugalėjo Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipą.

bbbbbbb

 

„Po paskutinių rungtynių su „VRA-Tomostos“ komanda padarėme išvadas, pakeitėme kai kurių žaidėjų pozicijas ir tai pasiteisino. Žaidėme labai stabiliai visose grandyse, – sakė „Šiaulių-PRC“ treneris Vytautas Kalinauskas.

Nors šįkart pergalė buvo užtikrinta, šių metų Lietuvos pirmenybės pasižymi itin atkaklios kovomis.

Nuotraukų galerija : SPAUSTI ČIA

„Lygos yra labai gerai paskirstytos ir mes žaidžiame savo lygyje. Kaip praėjusių metų čempionai pabandėme savo jėgas taurės varžybose su „Top“ lygos ekipomis ir pamatėme, kad ten dar mums per anksti. Dar reikia patobulėti Lietuvos čempionate. Apginti titulą šiemet bus sudėtinga, nes sistema yra vieno rato, o mes jau turime pralaimėjimą, todėl dabar teks laukti VRA klaidos, kuri kažin, ar bus. Jeigu būtume su jais žaidę taip, kaip šį savaitgalį, tuomet būtume tikrai laimėję“, – pabrėžė V. Kalinauskas.

„Geležinio vilko“ treneris Augustas Taralis pripažino, kad jo komanda varžovams neprilygo savo greičiu ir ištverme bei reikalavo žaidėjų atsakingiau ruoštis kitoms kovoms.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=X-pFVpzuwN4

Lietuvos čempionate pirmauja abejas rungtynes laimėjęs Vilniaus „VRA-Tomostos“ klubas (6 tšk.). Po 4 taškus turi net keturios komandos – „Geležinis vilkas“, Kauno „Tauras-Brum Brum“, Šiaulių „Vairas-Citma“ ir „Šiauliai-PRC“.

LRF informacija

Leave a reply