Lietuvos U-18 merginų žolės riedulio rinktinė Lenkijoje kaupė patirtį

Lietuvos merginų U-18 žolės riedulio rinktinė balandžio 29 – gegužės 2 dienomis dalyvavo Lenkijoje vykusiame turnyre, kur ruošdamasi Europos čempionatui kovojo su Lenkijos, Čekijos ir Slovakijos bendraamžėmis.

 

Lietuvos merginų U-18 rinktinei vadovauja šiaulietės – Genutė Juodienė ir Jūratė Juodytė. Sportininkių sveikata rūpinasi sporto medikė, taip pat iš Šiaulių – Daiva Miečelienė. Rinktinės sudėtyje – penkios Šiaulių sporto gimnazijos moksleivės ir šešios Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ merginos.

Šiemet trenerėms teko itin sunki užduotis – iš prieš du metus rinktinei atstovavusių merginų, šiemet rinktinėje liko vos viena žaidėja, o visos kitos naujokės.

„Šiemet turime visiškai pasikeitusią rinktinę. Vos viena likusi iš ankstesnės rinktinės, todėl mums dar trūksta susižaidimo, taktikos, tarpusavio supratimo aikštėje, tačiau tikimės, kad iki liepos mėnesio, kai prasidės Čekijoje vyks Europos čempionatas, mes visa tai ištaisysime“,- pasakojo trenerė Jūratė Juodytė.

Turnyre Lenkijoje Lietuvos rinktinės tikslas nebuvo iškovoti kuo daugiau pergalių, o įgyti patirties, kaunantis su pajėgiomis varžovėmis. Lietuvaitėms rinktinei teko sužaisti rato sistema, po du kartus su kiekviena varžove. Lenkijoje Lietuvos U-18 rinktinė iškovojo vieną pergalę ir vieną kartą mačą baigė lygiosiomis.

Geriausia turnyro vartininke pripažinta šiaulietė, sporto mokyklos „Klevas“ atstovė – Viktorija Jakunčikovaitė.

Iki liepos mėnesio rinktinei dar yra numatytos trys treniruočių stovyklos. Taip pat planuojama sužaisti ir draugiškų rungtynių.