Linkime sėkmės „Gintros-Strektės-Universiteto“ komandai Europos čempionate!!!

Šiandien Lietuvos čempionės, „Gintros-Strektės-Universiteto“ komandos merginos išvyksta į Baltarusiją, Minską, kur dalyvaus vasario 19-21 dienomis vyksiančiame Europos uždarų patalpų riedulio, klubų čempionų taurėje (EuroHockey Indoor Club Champions Cup). Aukščiausiame divizione rungtyniaujančios Šiaulių komandos treneris Vaidotas Vaičeliūnas viliasi, kad ir šiemet pavyks išlikti pajėgiausiame divizione.

Gintra-Strekte-Uni-HC

 

Lietuvaitės kovos B grupėje, su Ispanijos, Austrijos ir Ukrainos komandomis. A grupėje kausis Baltarusijos, Vokietijos, Čekijos ir Olandijos komandos.

A grupė : HC Minsk (Baltarusija), Düsseldorfer HC (Vokietija), SK Slavia Prague (Čekija), SV Kampong (Olandija)

B grupė : Gintra Strekte Uni HC (Lietuva), Club Campo de Madrid (Ispanija), SV Arminen (Austrija), MSC Sumchanka (Ukkraina)

„Šiemet mums būtų pasiekimas jei kaip nors pavyktų patekti į šešetuką, kadangi tai aukščiausias divizionas, silpnų komandų nėra, o mums šiemet labai stringa treniruočių procesas, sulaukiame pasipriešinimo ir Lietuvos čempionate. Tad kautis su pajėgiausiomis Europos komandomis bus labai sunku. Kadangi labai retai gauname slę treniruotėms, tai turime vos po vieną treniruotę per savaitę, mums trūksta aštrumo, standartai stringa. Aš merginas raminu, kad reikia stengtis, kovoti ir tikėtis sporto fortūnos. Šiemet norai dideli, bet galimybės truputį ribotos“,- teigė V.Vaičeliūnas.

Komanda į Baltarusiją išvyko beveik stipriausios sudėties. Tiesa, su komanda vykti negalėjo Simona Grubliauskaitė.

„Stengėmės surinkti kuo pajėgesnę sudėtį, kad galėtume kautis su pajėgiomis varžovėmis. Džiugu, kad beveik visos pajėgiausios žaidėjos rado galimybę prisijungti komandos. Nenoriu išskirti nė vienos žaidėjos, kadangi visos patyrusios ir labai svarbios komandai. Deja, Simona nevažiuos su mumis. Į Minskaą vežamės kelias jaunas žaidėjas, kurioms tai bus labai rimtas išbandymas, tai Rimantė Butkevičiūtė ir Gintarė Skačkauskaitė. Iš jaunų žaidėjų ar galia paminėti vartininkę Deimantę Silevičiūtę. Taip, kad pasirengę kautis, o kaip pasiseks, žiūrėsime išėję į aikštę“,- teigė komandos treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

„Gintros-Strektės-Universiteto“ ir Ispanijos komandos rungtynės pradės čempionatą.

Linkime sėkmės komandai!!!

Oficialus turnyro tinklapis

Tvarkaraštis

Afisha_

 

 

 

 

 

 

 

Leave a reply