LŽRF Didžioji taurė – „Gintrai-Strektei-Universitetui“, Mažoji – Šiaulių sporto gimnazijai

Lietuvos žolės riedulio komandos pradėjo uždarų patalpų sezoną. Pirmosiomis jo varžybomis tapo Lietuvos žolės riedulio federacijos moterų taurės varžybos.

AL5 5942

Alfredo Pliadžio nuotrauka.

Nuotraukų galerija : ČIA

Moterys, tradiciškai, kovojo dėl Didžiosios ir Mažosios taurių. Pagrindiniame turnyre čempionėmis, kaip ir tikėtasi, tapo žolės riedulio madas Lietuvoje daugelį metų diktuojančios Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ merginos. Jos tvirtai laimėjo visas žaistas rungtynes: 5:0 įveikė Šiaulių SM „Klevą“, 8:2 – Širvintų SM, 6:3 – Vilniaus „Žuvėdrą–Taurą“ ir 13:3 – „Kelmę“.

Antrąją vietą turnyre užėmė vilnietės, 9:3 įveikusios „Klevą“, 7:3 – Širvintų SM ir 6:3 – „Kelmę“.

Tuo metu trečiosios vietos likimą lėmė papildomi rodikliai, nes „Klevas“ 2:1 nugalėjo Širvintų SM, bet 1:7 nusileido „Kelmei“, o pastaroji komanda 2:4 pralaimėjo širvintiškėms. Papildomi rodikliai buvo palankiausi Kelmės komandai, kuriai ir atiteko trečioji vieta. Ketvirtos liko širvintiškės, penktos – jaunosios šiaulietės.

Didžiosios taurės turnyro geriausia žaidėja buvo pripažinta Kristina Poškutė („Kelmė“), geriausia vartininke – Karina Ustinovičiūtė („Žuvėdra–Tauras“), o rezultatyviausia žaidėja tapo 12 įvarčių pelniusi Jūratė Juodytė („Gintra-Strektė-Universitetas“).

Mažosios taurės turnyre niekas neprlygo Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinėms. Jos 8:1 nugalėjo Širvintų „Intą“, 7:1 – Širvintų SM-2, 4:2 – „Gintrą–Strektę–Universitetą-2“ ir 5:2 – „Žuvėdrą–Taurą–Europa City“.

Antrąją vietą turnyre užėmė „Gintra–Strektė–Universitetas-2“, 4:2 palaužusi „Intą“, 4:0 – Širvintų SM-2 ir 2:1 – „Žuvėdrą–Taurą–Europa City“.

Trečioji vieta atiteko „Intai“, kuri 4:1 pranoko koleges iš Širvintų ir 3:2 – vilnietes. Pastarųjų komandų dvikovoje pergalę rezultatu 5:1 šventė Širvintų SM-2 merginos.

Mažosios taurės turnyro geriausia žaidėja buvo išrinkta nugalėtojų atstovė Karolina Karlikauskytė, geriausia vartininke – Deimantė Silevičiūtė („Gintra–Strektė–Universitetas-2“), o rezultatyviausia žaidėja tapo 14 įvarčių pelniusi kita čempionių žaidėja – Kornelija Andrėjūnaitė.