Nemokama regbio stovykla Šiauliuose – visą liepos mėnesį

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos regbio stadione (Gardino g. 14) jau antra savaitė vyksta ir iki liepos pabaigos dar vyks nemokamos regbio treniruotės vaikams. Treniruotėse gali dalyvauti visi vaikai ir jaunuoliai nuo 6 iki 17 metų, kurie nori pasportuoti, pagerinti žaidimo techniką ar tiesiog sportuojant gerai praleisti laiką su draugais.  Treniruotės vyksta tris kartus per savaitę: pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 10.00 iki 12.00 val.

Tren

NUOTRAUKŲ GALERIJA : ČIA

Į pirmąją treniruotę praėjusios savaitės pradžioje susirinko devyni vaikai, kurie nepabūgo lietaus ir prasto oro, tačiau su kiekviena treniruote vaikų skaičius auga ir dabar kiekvienoje treniruotėje jau sportuoja kelios dešimtys vaikų.

Su vaikais dirba Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos treneriai : Vytautas Kalinauskas, Žygimantas Radžius ir Vytaras Bloškys.

„Darbas vyksta neblogai, tačiau žinant kiek akademijoje yra vaikų, kurie sportuoja regbį, tai pasigendame gausesnio dalyvių skaičiaus. Tikriausiai tam turi įtakos vasara, daugelis išvažiavę atostogauti. Šį stovykla skirta vaikams, kurie nori patobulėti. Labiausiai norintys – pasirodo, sportuoja tobulina techninius įgūdžius ir po truputį ruošiasi artėjančiam sezonui“,- pasakojo Vytaras Bloškys.

tren

„Pranešėme vaikams, kurie lanko regbio treniruotes, kad šiose treniruotėse bus tobulinamos sritys, kurios vaikams sekasi sunkiausiai, tai techniniai elementai visi. Visiems tiems kuriems sunkiau sekasi kai kurie elementai, tie ateina, kurie galvoja, kad viską moka, tie neateina. Į kiekvieną treniruotę ateina per dvidešimt vaikų, yra su kuo dirbti, smagu, kad yra norinčių“,- teigė Žygimantas Radžius.

žai

„Nesvarbu, kad vasara, atostogų metas, vaikai dirba, juda. Čia turime puikias sąlygas dirbti, oras palankus, nėra labai karšta. Ateiti pasportuoti kur kas geriau, nei sėdėti prie kompiuterio. Kviečiame visus, gali bet kas ateiti, gali iš miesto ateiti, priimsime, pamokysime. Treniruočių metu įvairiai sportuojam : dirbam ir ties technika, ir žaidžiame. Man vedant treniruotes daugiau dėmesio žaidimui skiriame, kiti treneriai turi savo metodikas“,- pasakoja Vytautas Kalinauskas.

tren1

Šiandien į treniruotę atėjo vienas vaikas, kurie prieš tai nebuvo lankęs regbio treniruočių. Anksčiau regbį žaidę vaikai priėmė naujoką, padėjo kuo greičiau perprasti komandinio žaidimo subtilybes ir netrukus visi drauge vykdė trenerių nurodymus.

„Šiandien turėjome vieną naujoką. Paskambino tėveliai į akademiją, susižinojo informaciją, kur, kada vyksta. Tai jau dabar matome naudą šios stovyklėlės, kad ateina ne tik vaikai, kurie lanko regbį, tačiau susidomi ir vaikai, kurie anksčiau nesportavo šios sporto šakos“,- pasakojo Ž.Radžius.

„Vaikas bendraujantis, neužsidaręs savyje, atėįo į treniruotę kaip į draugų ratą. Pas mus visi vaikai žino, kad naujam žmogui atėjus į komandinį sportą reikia padėti jam įsijungti į komandą. Todėl tiek treneriai, tiek ir vaikai detaliau paaiškinome detales, priėmė draugiškai. Treniruotės pabaigoje jis netgi pats pravedė tempimo pratimų treniruotę ir žadėjo, kad tikrai prisijungs prie mūsų ir kitos treniruotės metu“,- pasakojo Vytaras Bloškys.  

temp

Treneriai pasakoja, kad atsižvelgiant į tai, kiek kokio amžiaus vaikų ateina į treniruotes būna pritaikoma ir darbo su jais sistema.

„Kiekvieną treniruotę bandome paįvairinti užduotis, kadangi susirenka visokio amžiaus vaikai. Jei ateina daugiau jaunesnių vaikų, tai jie žaidžia ir sportuoja atskirai, jei ateina tik keli mažiukai, tai sujungiame grupes ir taikomės prie mažesniųjų. Tikslas yra, kad pagerėtų kamuolio perdavimo technika, supratimas žaidimo, gynybos technika pagerėtų. Manau, tie kurie sportavo, bus žingsniu priekyje nei tie, kurie nelankė šių treniruočių“,- pasakoja Ž.Radžius.

žaidd

„Čia vaikai turi galimybę patobulėti, susipažinti su kitų trenerių darbo metodika. Vaikai, kurie suprato stovyklos esmę yra stadione, o jei ir daugiau vaikų prisijungtų prie nemokamų treniruočių, tai čia  turėtume didelę masę jaunųjų sportininkų ir visi  galėtume tobulėti“,- teigė V.Bloškys.

Nemokamos treniruotės Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos regbio stadione (Gardino g. 14) vyks iki liepos  pabaigos. Treniruotės vyksta kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir ketvirtadienį nuo 10.00 iki 12.00 val. Laukiame jūsų.