Nemokamos žolės riedulio treniruotės – prisijunkite!

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijoje šią vasarą nuspręsta nepalikti vaikų be riedulio – čia iki rugpjūčio 6 dienos, tris kartus per savaitę vykstančių nemokamų dienos stovyklos treniruočių metu gali sportuoti visi norintys berniukai ir mergaitės, vaikinai ir merginos, netgi jei iki tol niekad nesate žaidę riedulio. Treniruotės vyksta pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 10.00 iki 12.00 valandos. Nuo liepos 13 dienos startavusioms nemokamoms treniruotėms pirmą savaitę vadovauja trenerės Genutė Juodienė ir Samanta Jakovleva.

Stovykl1

Stovykl3

Nuotraukų galerija : ČIA

„Šios vasaros treniruotės šiek tiek kitokios, nei mes esame įpratę sezono metu. Siekiant rezultato būna daugiau įtampos, o čia mūsų tikslas, kad vaikai pamiltų riedulį, kad riedulys jiems taptų hobiu, pomėgiu. Kad treniruotės būtų ne priešas, o vaikai čia ateitų su nuotaika ir malonumu. Kad palaikytų draugiškus santykius su komandos draugais ne tik treniruočių ir varžybų metu, bet ir joms pasibaigus, laisvu laiku“,- pasakojo trenerė Genutė Juodienė.  

Stovykl2

Šią savaitę į treniruotes susirinkdavo apie dvidešimt įvairaus amžiaus sportininkų, todėl vaikus reikėjo suskirstyti į grupes pagal amžių. Todėl prie trenerės Genutės prisijungė ir trenerė Samanta Jakovleva.

„Treniruotės turime įvairaus amžiaus sportininkų. Pirmoje treniruotėje buvo daugiau mažųjų sportininkų, į savaitės pabaigą jau sulaukėme ir vyresnių žaidėjų. Dalyvius suskirstome į kelias grupes, o kad visiems užtektų veiklos dirbame kelios trenerės. Per treniruotes mes daug žaidžiam, tačiau taikome daug kitokių taisyklių nei įprastai, kad vaikai ugdytų kitokias savybes, kad daugiau mąstytų aikštėje, o ne fiziškai dirbtų. Vyresniems norim kitokius reikalavimus iškelti, kad nebūtų per lengva“,- pasakojo G.Juodienė.

Stovykl4

Trenerė Genutė pasakoja, kad tokių vasaros metu vykdomų treniruočių ji nepamena jau keletą dešimtmečių ir sako, kad vaikų atžvilgiu labai teigiama naujovė.

„Mūsų darbo specifika kitokia nei įprastiniame darbe. Mes dirbame su vaikais, jais rūpinamės, juos ugdome, laviname, tampame lyg šeima. Iš vaikų pusės, tai labai teigiamas dalykas, kadangi jie turi galimybę pajudėti, pasportuoti, nepamiršti riedulio. Kai treniruočių tikslai kitokie, tai ir vaikai auksiniai, ir trenerė labai gera“,- šypsodamasi pasakojo trenerė Genutė.

Primename, kad nemokamos treniruotės Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos žolės riedulio stadione vyks iki rugpjūčio 6 dienos.

Stovykl