„Nepriklausomybės taurė – 2020“

 Baigėsi tris dienas Šiauliuose šurmuliavęs Tarptautinis jaunučių uždarų patalpų riedulio turnyras ,,Nepriklausomybės taurė 2020“. Trylika komandų iš Lietuvos ir Ukrainos kovojo trijose grupėse U-13 ir U-15 amžiaus grupėse. Gausiai susirinkę ir aistringai žaidžiančius palaikę sirgaliai išvyko daugybę atkaklių kovų ir įspūdingų įvarčių, o dalyviai nestokojo puikios nuotaikos, įgijo neįkainojamos patirties susirado naujų draugų ir svarbiausia – nei vienas dalyvis neliko neapdovanotas.

Bendra

Nuotraukų galerija – žaidimas

Nuotraukų galerija – apdovanojimai

Įspūdingą pajėgumą pademonstravo viešnios iš Ukrainos, Sumų Sumchanocha“ komandos. U-13 grupėje jos įtikinamai įveikė visas varžoves. Po grupės rungtynių paaiškėjo, kad finale jėgas išbandė ukrainietės ir Vaidoto Vaičeliūno vadovauja Šiaulių Akademijos-4 komanda. Ukrainietės laimėjo iš užėmė pirmą vietą, o šiauliečių treneris V.Vaičeliūnas pasidžiaugė, kad lyginant kovą grupės etape ir finale, komandos žaidimas skyrėsi kaip diena ir naktis. „Kovėmės, stengėmės, su kiekvienos rungtynėms atrodom geriau“,- po finalo sakė treneris.

Trečią vietą užėmė Vilniaus „Žuvėdros“ komanda, o ketvirtą – Samantos Jakovlevos treniruojama Šiaulių akademijos-3 komanda.

Merginos U-13

 1. Sumų ,,Sumchanocha“
 2. Šiaulių riedulio akademija – 4 (treneris Vaidotas Vaičeliūnas)
 3. Vilniaus ,,Žuvėdra“
 4. Šiaulių riedulio akademija – 3 (trenerė Samanta Jakovleva)

Ukraina

Vaiceliuno

Zuvedra

Samantos

U-15 merginų grupėje ukrainietėms jau nebuvo taip lengva. Jei pirmame mače jos įtikinamai triuškino varžoves, tai susitikime su sostinės „Žuvėdros“ komanda viešnios gavo rimtą kovą, o mačas baigėsi 1:1. Po grupės etapo paaiškėjo, kad abi šios komandos kovos ir finale. Atkakli kova vyko didžiąją rungtynių dalį ir tik mačo pabaigoje „Dinamo“ merginos palaužė vilnietes bei šventė pergalę ir pelnė čempionių titulą. Mažajame finale susitiko dvi Šiaulių akademijos komandos. Angelės Bučmienės vadovaujama Šiaulių akademijos-1 komanda laimėjo prieš Vaidoto Vaičeliūno auklėtines Šiaulių akamedija-2 ekipą ir pasidalino trečią ir ketvirtą vietas.

Merginos (U – 15)

 1. Sumų ,,Dinamo“
 2. Vilniaus ,,Žuvėdra“
 3. Šiaulių riedulio akademija – 1 (trenerė Angelė Bučmienė)
 4. Šiaulių riedulio akademija – 2 (treneris Vaidotas Vaičeliūnas)

UKR Vilnius Angelės Vaiceliuno

Itin atkakliomis kovomis ir įspūdingo grožio įvarčiais pasižymėjo vaikinų U-15 grupės rungtynės. Šioje grupėje dalyvavo trys Šiaulių akademijos berniukų komandos, kurioms vadovauja Donata Grigienė ir dvi komandos iš Vilniaus. Mažajame finale susitiko Šiaulių akademija-2 ir Vilniaus ,,Pietų meteoro“ komandos. Po itin atkaklaus ir daug emocijų pareikalavusio mūšio pergalę ir bronzos medalius iškovojo šiauliečiai. Finale susitiko Šiaulių akademijoa-1 ekipa ir Vilniaus SM ,,Tauras – Trakų Vokės gim.“ komandos. Pirmą kėlinį vyko atkakli kova, rezultatas buvo lygus. Antrame kėlinyje gausiai susirinkusių ir itin aistringai sirgalių palaikomi šiauliečiai sugebėjo palaužti varžovų gynybą ir nuaidėjus finalo sirenai švieslentėje degė rezultatas 5:2, reiškiantis Šiaulių komandos pergalę.

Vaikinai (U – 15)

 1. Šiaulių riedulio akademija – 1 (trenerė Donata Grigienė)
 2. Vilniaus SM ,,Tauras – Trakų Vokės gim.“
 3. Šiaulių riedulio akademija – 2 (trenerė Donata Grigienė)
 4. Vilniaus ,,Pietų meteoras“
 5. Šiaulių riedulio akademija – 3 (trenerė Donata Grigienė)

vt

2VT 3VT 4VT 5VT

Sveikiname nugalėtojus, prizininkus ir visas dalyvavusias komandas. Dėkojame savanoriams, teisėjams, rėmėjams, treneriams, žaidėjams ir visiems visiems, be kurių šis turnyras nebūtų toks šaunus. Ačiū!!!