Nuotolinės treniruotės su Dominyku Matuzevičium

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijoje 8-10 metų vaikams, kurie atstovauja komandai „Akademija-Salduvė“, regbio treniruotes veda treneris Dominykas Matuzevičius. Šiandien apsilankysime Dominyko vedamose nuotolinėse treniruotėse.

ds

 

Na, o kaip Dominyko Matuzevičiaus vadovaujamai „Akademija-Salduvė“ komandos atstovams sekasi sportuoti namuose pasižiūrėkite vaizdo įraše.

VIDEO

„Visoje šioje situacijoje reikia stengtis įžvelgti ir teigiamų momentų. Kai susijungiame tiesiogiai su vaikais, jie rimtai žiūri į viską, ką pasako treneris, noriai ir uoliai vykdo užduotis. Maža to, berniukai yra labai aktyvūs, nenustygstantys vietoje, todėl įprastų treniruočių metu būdavo patriukšmauja, neišgirsta trenerio, o čia sėdėdami po vieną jie viską girdi ir neturi pašalinių trikdžių“,- pasakoja D.Matuzevičius.

Treniruotėse dalyvauja apie 15 vaikų. Treniruotės vyksta tris kartus per savaitę Zoom platformoje. Taip pat treneris skiria užduočių namuose.

„Susisiekėme su visais komandos atstovais ir visi prisijungia prie tiesioginių treniruočių. Būna negali kuris nors vaikas dalyvauti, kitą kartą kitam nepavyksta sudalyvauti, bet visumoje, pasiekiame visus vaikus ir dirbame, bendraujame. Vaikai gauna užduočių, kurias turi atlikti namuose. Jie turi po regbio kamuolį, tai stengiuosi paskirti lengvas mėtymo į viršų, perdavimo broliui sesei ar tėvams užduotis, kad nepamirštų, kaip laikyti kamuolį“,- teigia treneris Dominykas.