Nuotolinės treniruotės su Genute Juodiene

Dėl šalyje paskelbto karantino, Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijoje treniruočių procesas vykdomas nuotoliniu būdu. Apsilankykime Šiaulių akademijos trenerių nuotolinėse treniruotėse.

Šiandien pasidomėjome, kaip sekasi akademijos trenerei Genutei Juodienei, kuri pasidalino mintimis, kaip sekasi nuotoliniu būdu vesti treniruotes žolės riedulio komandos „Šiaulių Akademija“ merginoms.

AKademij

„Pirmoji savaitė mane maloniai nustebino, nors ir nepavyksta visuomet susirinkti visoms šimtu procentų, dalyvauja tikrai nemažai sportininkių. Šiuo metu mes galime sezonui ruoštis tik pagal fizinio pasirengimo programą. Daugelis merginų gyvena butuose, todėl įvairių bėgimo pratimų mes net negalime atlikti. Sukamės iš padėties ir bandome prisitaikyti“,- pasakojo trenerė G.Juodienė.

Akademija1

Trenerė pasakoja, kad daug dėmesio treniruočių metu skiria teorijai ir varžybų peržiūrai.

„Labai daug dėmesio skiriame varžybų analizei. Peržiūrime tiek mūsų komandos buvusius mačus, žiūrime ir pajėgių Europos šalių komandų žaidimą. Kad žiūrėjimas būtų įdomesnis, prieš jį merginoms pateikiu po penkis klausimus, į kuriuos po video peržiūros jos turi atsakyti. Mane sužavėjo merginų atsakingas požiūris, kad prisitaikant prie susidariusios situacijos jos labai rimtai žiūri į tai, ką mes darome“,- teigė G.Juodienė.

akademija2

Pasak trenerės, svarbiausia surasti kuo paįvairinti treniruotes, kad merginos galėtų užsiimti vis kita veikla.

„Dar yra daug minčių, kaip dar paįvairinti treniruotes, kaip sudominti, uždegti merginoms norą dar labiau domėtis savo sporto šaka. Kartais būna ryšio sutrikimai, programos neveikia, tada tenka su kiekviena mergina dirbti susisiekiant asmeniškai. Imamės visų priemonių. Lietuvos čempionatas vis tiek anksčiau ar vėliau bus pratęstas, todėl mes negalime sėdėti, turime būti pasiruošusios“,-teigė G.Juodienė.

akademija3

Netrukus apsilankysime ir kitų akademijos trenerių nuotolinėse treniruotėse.

Likite sveiki ir saugūs. Iki pasimatymo stadionuose!