Nuotolinės treniruotės su Justinu Vasiliausku

Šiandien apsilankysime Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos trenerio Justino Vasiliausko vadovaujamos berniukų komandos „Akademija-Vairas“ nuotolinėje treniruotėje. Treneris pasakoja, kad treniruotes vykdo du-tris kartu per savaitę, o jos trunka apie valandą. 

VasilVasil11

„Vaikai gavo sporto programą trims savaitėms. Jie susipažino su užduotimis ir mūsų darbo planu, tad kai prisijungiame iš karto galime dirbti. Pradžioje darome pramankštą, po to aš parodau pratimą kurį reikia atlikti ir stebiu ar jie taisyklingai kartoja. Patariu, pataisau ir tęsiame toliau. Atliekame pratimus su savo svoriu, taip pat ir su svarmenimis. Vietoje svarmenų naudojame plastikinius butelius pripildytus vandens ir panašiai“,- pasakojo J.Vasiliauskas.  

 

Daugiau video rasite paspaudę ČIA

Pasak trenerio, tiek jis, tiek vaikai greitai prisitaikė prie pasikeitusių treniruočių sąlygų ir šiuo metu su jokiomis problemomis nebesusiduria.   

„Dabar darbas vyksta sklandžiai. Pradžioje buvo sudėtingiau, kol vaikai susistygavo su mokyklomis, o dabar jau viskas suderinta, vyksta be trikdžių. Nors treniruotės vyksta sklandžiai, apmaudu, kad negalime pažaisti pačio regbio. Ateinančią savaitę vaikams išdalinsime kamuolius, kad galėtume dar paįvairinti treniruočių pratimus ir užduotis. Mūsų komandoje yra trys, gal keturi žaidėjai, kurie turi brolius taip pat sportuojančius regbį, tad jie tarpusavyje atlieka specialias užduotis“,- teigė treneris J.Vasiliauskas.

 

Pasikonsultavus su lengvosios atletikos treneriais, pagal galimybes treneris vaikams skiria bėgimo užduotis lauke.

„Svarbiausia saugiai, po vieną, trumpomis atkarpomis pabėgioti, kad kūnas neprarastų greičio savybių“,- teigė J.Vasiliauskas.

Netrukus apsilankysime ir kitų Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos trenerių nuotolinėse treniruotėse.

Likite sveiki ir saugūs. Iki pasimatymo stadionuose!