Nuotolinės treniruotės su Vytaru Bloškiu

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos treneris Vytaras Bloškys ir jo vadovaujamos dvi regbininkų komandos „Regbio akademija-Baltrex“ ir „Regbio akademija-Zokniai“ karantino metu laiko veltui neleidžia. Nuotolinių treniruočių metu su jaunaisiais regbininkais aktyviai dirbama, kad kuo geriau pasiruošti momentui, kai visi galės grįžti į stadionus.

Baltrex 2005

Kviečiame pasižiūrėti video medžiagą iš trenerio Vytaro Bloškio ir jo dviejų vadovaujamų komandų nuotolinių treniruočių

„Viskas vyksta sklandžiai ir geriau nei tikėjausi. Vaikai aktyviai dalyvauja ir nors ne visada visus pasiekti pavyksta dėl mokyklų tvarkaraščio ir kitų priežasčių, bet savaitės eigoje pavyksta su visais pabendrauti, pamatyti. Yra ir tokių, kurie kartais neįsijungia kameros, bet reikia pasitikėti vaikais, gal vėliau atlieka užduotis“,- pasakojo V.Bloškys.

Treneris sako, kad nuotolinės treniruotės neprilygsta toks, kurias rengia stadionuose, tačiau išsisukant iš susidariusios situacijos turi progą žaidėjus kuo geriau paruošti fiziškai.

„Namuose ne visi turi inventoriaus, kurį galima naudoti sporto salėse, tad atliekami pratimai su savo svoriu. Stipriname kūną ir susirinkę stadionuose pamatysime ar visi sąžiningai dirbo treniruočių metu ar daugiau laiko praleido sėdėdami ant lovos. Tris kartus per savaitę susirenkam treniruotėms. Atliekame įvairiausius pratimus: pritūpimai, šuoliai, daug pusiausvyrai pratimų darom. Labai kreipiu dėmesį į tai, ko pats vaikystėje nedariau, o dabar matau, kad tai yra labai svarbu – tai tie vidiniai raumenys, kurių nepaliečiam salėse, tad jiems skiriame daug dėmesio. Duodamos užduotys analizuoti rungtynes ir profesionalų ir mūsų Lietuvos lygio“,- pasakojo treneris Vytaras.

Treneris pasakoja, kad jo auklėtiniai yra tokio amžiaus, kad jau supranta gero pasirengimo varžyboms svarbą ir vertę.

„Vaikai sąmoningi, laikosi rekomendacijų, viską vykdo saugiai. Jau jie yra tokio amžiaus, kad supranta, kad kuo labiau pasiruošęs būsi, tuo geriau pasirodysi aikštėje. Nors treniruotės yra be kamuolio, taktikos, žaidybinės praktikos, bet yra labai naudingos ir reikalingos. Visi bus taip pasiilgę regbio, kad net ir vasarą, tie, kurie neišvažiuos ir jei jau galėsime susirinkti su vaikais stadionuose, vyks treniruotės. Bus labai trumpas laikas pasiruošti. Matysim kaip aikštėje atrodysime. Gal taktiška, techniškai klysime, tačiau jei būsime pasiruošę fiziškai gerai – bus viskas gerai“,- pasakojo V.Bloškys.