Nuotolinės treniruotės su Žygimantu Radžiumi

„Šiaulių regbio akademija-BaltRex“ vaikų regbio komanda drauge su treneriu Žygimantu Radžiumi aktyviai darbuojasi siekdami kuo geriau pasiruošti laikui, kai pasibaigs karantinas ir komandos vėl sugrįš į stadionus. Į šį procesą įsijungė ir vaikų tėveliai, kurie pasirūpina, kad jaunieji sportininkai nepraleistų nuotolinės treniruotės, o trenerio paskirtas užduotis atliktų sąžiningai.

Radzius

Kviečiame pažiūrėti nuotaikingą VIDEO kaip vaikams sekasi atlikti trenerio užduotis.

„Dirbu su vaikų grupe, stengiamės beveik kiekvieną dieną susisiekti, kažkokių užduotėlių, pratimų padaryti. Sporto veikla būna ne kas dieną, kad vaikai nepersitemptų. Stengiamės paanalizuoti varžybas, žiūrime video, pasakau kuris vaikas kokį žaidėją turi stebėti vaizdo įraše ir po to diskutuojame, kaip ką geriau buvo galima padaryti“,- pasakoja Ž.Radžius.

Treneris akcentuoja vieną iš svarbiausių momentų dirbant su vaikais nuotoliniu būdu – reikia nuolat keisti užduotis ir pratimus, kad vaikams nepabostų.

„Svarbiausia, kad per šį laikotarpį jie nenutoltų nuo regbio. Fizinis pasirengimas labai svarbu, tačiau užduodamas vien fizinius pratimus gali greitai prarasti vaikų susidomėjimą. Keičiamės su kitais treneriais, kad būtų šiek tiek kitoks treniruotės stilius, fizinius pratimus namuose keičia užduotys lauke. Į procesą įsitraukia broliai, seserys ir net tėveliai. Vaikai turi kamuolius, tad darome ir užduotis su jais“,- pasakoja treneris Žygimantas.

Treneris pasakoja, kad vaikai labai pasiilgo draugų, treniruočių, varžybų jaudulio. Visi tikisi, kad jau greitai galės susirinkti į stadionus ir sportuoti įprastu ritmu. Na, o kaip jauniesiems Žygimanto Radžiaus auklėtiniams sekasi atlikti trenerio paskirtas užduotis pasižiūrėkite video medžiagoje.