Paaiškėjo LVŽRL Šiaurės zonos finalininkai

Paaiškėjo Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos, Šiaurės zonos (berniukų U-12) komandos finalistės. Jomis tapo ir į finalinį etapą Vilniuje pateko : 1 vieta „Klevas“, 2 vieta – „Klevas-Gytariai“ abi komandas treniruoja Donata Grigienė. 3 vieta „Klevas-Šiauliai“ – trenerė Onutė Kanaporienė.

U12 berniukai finalistai

1 etapo 3 rato uždarų patalpų žolės riedulio varžybose komandos pagal amžių buvo suskirstyta į du divizionus. Pirmajame divizione geriausiai sekėsi SM „Klevas“ komandai, kuri iškovojo abi pergales. Tiesa visas tris pergales pirmajame divizione iškovojo SM „Klevas 2“ komanda, tačiau ji dalyvavo be konkurencijos, tad į finalinį etapą patekti nepretendavo. Antrą vietą užėmė „Gytarių“ komanda, kuri kartą laimėjo ir kartą pralaimėjo.

Komandų vietos po 3 ratų:

1. “Klevas-1” 10 įsk. t. geriausias žaidėjasRenaldas Kazragis.
  2. “Gytariai” 10 įsk. t. geriausias žaidėjas – Eimantas Šiškus.
  3. “Šiauliukas” 8 įsk. t geriausias žaidėjasBenas Vaitkus.
  4. “Klevas-2” (be konk.) 3 įsk. t. geriausias žaidėjas – Matas Grubliauskas.

Antrajame divizione kovojo 2005-2006 metais gimusių vaikų komandos. „Gytariukas 1“ iškovojo dvi pergales, o „Gytariukas 2“ ir „Vaivorykštė“ tarpusavyje sužaidė lygiosiomis.

1. “Gytariukas-1” 9 įsk.t. geriausias žaidėjasPovilas Sinkevičius.
  2. “Gytariukas-2” 6 įsk. t geriausias žaidėjasMarius Toleikis.