Paplūdimio regbio turnyre – auksas ir bronza

Jaunieji Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ regbininkai puikiai pasirodė paplūdimio regbio varžybose Jūrmaloje „Jurmala Cup 2018“. U-11 grupėje šiauliečiai tapo čempionais, o U-13 grupėje pasipuošė bronzos medaliais.

U-11 grupėje tarp 11 dalyvių kovojo dvi sporto mokyklos „Klevas“ komandos (tren. Vytautas Kalinauskas). Ekipos buvo suskirstytos į tris grupes. Grupių nugalėtojai pateko į finalinį etapą ir sužaidę tarpusavyje išsiaiškino nugalėtojus.

Puikiai žaidė SM „Klevas-1“ ekipos regbininkai, kurie nugalėję varžovus grupėje nemažino apsukų ir finaliniame etape. Šiauliečiai įveikė abu varžovus finale ir tapo čempionais.

SM „Klevas-2“ komanda užėmė devintą vietą.

Už puikią nuotraukų galeriją dėkojame Arūnui Petrošiui : GALERIJA

U-13 grupėje SM „Klevas“ vaikinų komandai (tren. Saulius Vertelis) teko kovoti su penkiomis varžovų ekipomis. Per penkis mačus šiauliečiai iškovojo tris pergales ir patyrė dvi nesėkmes. Itin apmaudi buvo nesėkmė atkakliame mače prieš Latvijos Rygos „Eži“ ekipą, kadangi šiame mače sprendėsi antrosios vietos laimėtojai. Susumavus taškus šiauliečiai iškovojo trečią vietą.

„paplūdimio regbio visiškai kitoks stilius, todėl tiek treneriai, tiek ir vaikai esame labai patenkinti pasiekimu“,- pasakojo treneris S.Vertelis.