Pasaulio lygos I etapo atrankos turnyro starte – lietuvaičių nesėkmė

Pirmose Pasaulio lygos I etapo atrankos turnyro rungtynėse Lietuvos žolės riedulio rinktinė pirmavo 1:0 prieš ukrainietes, tačiau nesugebėjo išlaikyti persvaros ir nusileido varžovėms 1:2. Rytoj lietuvaitės susikaus su šiandien taip pralaimėjusia Lenkijos rinktine. Lenkaitės 1:4 nusileido Baltarusėms.

Lietuvos rinktinė pirmavo po pirmo kėlinio viduryje Evelinos Malyševos pelnyto įvarčio. Ukrainos rinktinė dar pirmajame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą. Įpusėjus antram kėliniui viešnios iš Ukrainos persvėrė rezultatą. Per likusį laiką Lietuvos moterų žolės riedulio rinktinei nepavyko išlyginti rezultato ir teko pripažinti varžovių pranašumą.

„Mes atlikome penkis mažuosius kampinius, bet nė vienas nepasibaigė įvarčiu. ukrainietės taip pat turėjo keturias progas po mažojo kampinio, tačiau taip pat nepasižymėjo. įvarčiai buvo pelnyti iš žaidimo. merginos puikiai pradėjo mačą ir išsiveržė į priekį. Tačiau ukrainietės savo meistriškumo dėka sugebėjo laimėti rungtynes. Abu įvarčiai buvo pelnyti po smūgio į įskaitinį plotą ir užstačius lazdas“,- pasakojo Lietuvos rinktinės treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

Antrajame mače susitiko Lenkijos ir Baltarusijos rinktinės. šį mačą 4:1 laimėjo baltarusės. „Prieš šį mačą maniau, kad pergalę pelnys baltarusės. Jų šalies čempionatas – labai aukšto lygio. jos labai gerai pasirengusios atrankos turnyrui. Lenkės pabandė perimti iniciatyvą ir žaisti daugiau jėgos žaidimą, tačiau joms tai nepasiteisino“,- teigė V.Vaičeliūnas.

Rytoj Lietuvos rinktinės laukia akistata su lenkėmis. Kitose rungtyėnse susitiks Ukrainos ir Baltarusijos rinktinės. „jei prieš čempionatą sakiau, kad beveik neturime jokių galimybių laimėti, tai dabar savo nuomonę pakeičiau. Mes galime kautis ir siekti pergalės. Kadangi ir mes ir lenkės pralaimėjo, tai rytoj bus kur kas atviresnis žaidimas. mes žaisime drasiau ir manau taktika pasiteisins. nei mes, nei jos nebeturime kur kautis „,- pasakojo V.Vaičeliūnas.

Šiauliuose, Pasaulio lygos I etapo atrankos turnyre keturios rinktinės skaunasi dėl trijų kelialapių į antrąjį etapą.

Leave a reply