Patyrę „Baltrex-Šiauliai“ regbininkai įveikė jauną „Šiauliai-Baltrex“ komandą

Sužaistos paskutinės Lietuvos vyrų regbio-15 čempionato pirmojo etapo septintojo turo rungtynės, kuriose jėgas išbandė „Baltrex-Šiauliai“ regbininkai prieš „Šiauliai-Baltrex“ komandą. Nors rungtynes įtikinamu rezultatu 95:10 laimėjo „Baltrex-Šiauliai“ komanda, tačiau jaunieji „Šiauliai-Baltrex“ ekipos žaidėjai kovojo iki galo, už tai sulaukdami žiūrovų ovacijų.

Baltrex-Siauliai 05

„Labai smagu, kad susirinko daug sportininkų, apie 50. Mums pavyko abiems komandoms surinkti po pilną sudėtį. Džiugu, kad atsirado ir tokių, kurie žaidė pirmą kartą šiame sezone. Rezultatas gan didelis, bet rungtynių eigos jis neatspindi. Tai buvo labai gražios rungtynės, mūsų jaunimas nepasidavė vyresniems ir labiau patyrusiems kolegoms, kovojo iki galo, daug gražių atakų surengė. Pirmoji mūsų komanda šiek tiek po atostogų išsiderinusi, todėl šis mačas buvo labai naudingas, kad galėtume viską sustatyti į savo vietas. Pamatėme klaidas, jas išanalizuosime ir pakoreguosime, kad stipriausiųjų ketveriukės etapą kitą savaitgalį su Rygos “Miesnieki-Transact pro” pradėtume galingai“,- pasakojo „Baltrex-Šiauliai“ vyr. treneris Edmundas Ščavinskas.

Geriausiu rungtynių žaidėjų „Baltrex-Šiaulių“ komandoje pripažintas Mindaugas Grigas, „Šiauliai-Baltrex“ ekipoje – Laimonas Garbaliauskas.

Siauliai-Baltrex Baltrex-Siauliai

Į stipriausiųjų ketvertą pateko ir kovą dėl medalių tęs nė karto šiame sezone dar nepralaimėjusi „Vairo-Kalvio“ komanda. Antrą vietą patyrusi vieną nesėkmę užėmė „Baltrex-Šiauliai“ ekipa. Trečioji vieta dėl geresnio pelnytų, praleistų taškų taškų santykio užėmė Rygos „Miesnieki-Transact Pro“ komanda ir paskutinę ketvirtą vietą užėmė Kauno „Ąžuolo“ komanda.

Lyderių grupės rungtynėse ateinantį šeštadienį 14 val. Šiauliuose vietos “Vairas-Kalvis” priims Kauno “Ąžuolo-Tauro” regbininkus, o 16 val. ten pat žais “BaltRex-Šiauliai” ir Rygos “Miesnieki-Transact pro”.

Baltrex-Siauliai 02 Baltrex-Siauliai 01 Baltrex-Siauliai 04 Baltrex-Siauliai 03

Leave a reply