Puikus jaunųjų riedulininkų pasirodymas Kalėdiniame turnyre Vilniuje

Daugybė emocijų, palaikymo šūksnių, siautėjančios tribūnos ir prizai tiesiai iš Kalėdų senelio rankų – toks buvo pirmasis „Žalgirio Loto“ tarptautinis turnyras Vilniuje, kuriame svečiavosi Sankt Peterburgo, Širvintų, Šiaulių, Vilniaus rajono, Vilniaus, Trakų Vokės mergaičių ir berniukų komandos. O smagiausia tai, kad LŽRF prezidentas Leonardas Čaikauskas pažadėjo organizuoti tokį turnyrą kasmet, pritraukiant dar daugiau užsienio komandų iš kaimyninių šalių.

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijai šiame turnyre atstovavo trys komandos : Dovatos Grigienės vadovaujama berniukų ekipa bei Vaidoto Vaičeliūno ir Genutės Juodienės treniruojamos mergaičių komandos.

Benrdra turnyro

A.Pliadžio nuotraukų galerija : ČIA

Visi dalyviai

Mergaičių tarpe, geriausiai turnyre pasirodė Širvintų SC komanda, kurią laimėjimo kelyje tik šiek tiek pristabdė Vilniaus SM „Tauras-Žuvėdra“ merginos. Komandos tarpusavyje sužaidė rezultatu 1:1, tačiau širvintiškėms, laimėjusioms tris rungtynes, tokio rezultato užteko išlikti pirmoje vietoje! Mergaitės varžybų metu varžovėms įmušė net 8 įvarčius. Žuvėdriškės turėdamos vieną pergalę, dvi lygiąsias ir vieną pralaimėjimą bei varžovėms įmušusios 6 įvarčius liko antroje vietoje įvarčiu santykiu aplenkusios Šiaulių „Akademija“ merginas, kurios savo sąskaitoje taip pat turėjo vieną pergalę dvi lygiąsias ir vieną pralaimėjimą, tačiau mušusios 4 įvarčius varžovėms, liko trečioje vietoje.

„Labai smagu, kad mergaičių komandų žaidimo lygis nuolat auga, komandos stiprėja, todėl nėra vienos ekipos lyderės, o laimėti galėjo bet kuri komanda. Tai įrodo ir šio turnyro rezultatai – nebuvo nei vienos nepralaimėjusios komandos. Tai buvo puiki proga pasitikrinti jėgas prieš sausio mėnesį startuosiančias pirmenybes“,- pasakojo V.Vaičeliūnas.

 Trenerė ir komanda Treneris vadovauja

 Galutinė komandų rikiuotė ir geriausios komandų žaidėjos: 

1. Širvintų SC (Andrija Jarmalavičiūtė)

2. Vilniaus SM „Tauras-Žuvėdra“ (Adrija Žalinaitė)

3. Šiaulių „Akademija“ 1 (Greta Žukauskaitė)

4. HC „Sankt-Peterburgas“ (Asia Musaeva)

5. Šiaulių „Akademija“ 2 (Austėja Dimskytė)

Dalyviai

Rungtynių eiga

Vaikinų tarpe, nenugalimai žaidę Sankt Peterburgo vaikinai buvo sustabdyti Šiaulių „Akademija“ vaikinukų, kurie nepabūgo už save kur kas aukštesnių priešininkų ir kartu su visa tribūnose itin aktyviai juos palaikiusia sirgalių komanda išplėšė pergalę! Šiaulių jaunuoliams pritrūko vieno turnyrinės lentelės taško iki pirmosios vietos, tačiau jie aukštai pakeltomis galvomis ir plačiomis šypsenomis po garbingos kovos pasidabino antrosios vietos medaliais. Trečioje pozicijoje liko Vilniaus SM „Tauras-Pietų meteoras“ komanda, užsitikrinusi geresnį įvarčių santykį nei tiek pat taškų surinkusi Vilniaus raj. SM komanda.

„Turnyre komanda startavo šiek tiek nedrąsiai, tačiau vėliau įsibėgėjo ir žaidė tiesiog įspūdingai. Mes nepatyrėme nei vieno pralaimėjimo, o prieš pirmą vietą laimėjusią Sankt Peterburgo komandą laimėjome 2:1. Puikiai baigiame metus užėmę antrą vietą. Noriu padėkoti palaikymo komandai, kurių skanduotės itin padėjo jauniesiems žaidėjams“,- pasakojo D.Grigienė.

Berniukai laimėtojai

Geriausias ir organizatoriai Naudingiausias ir organizatoriai Dalyviai

 Galutinė komandų rikiuotė ir geriausi komandų žaidėjai: 

1. HC „Sankt-Peterburgas“ (Tarmaki Jegor)

2. Šiaulių „Akademija“ (geriausias – Emilijus Sakalauskas, naudingiausias – Ignas Giedraitis)

3. Vilniaus SM „Tauras-Pietų meteoras“ (Arsenij Efimovičius)

4. Vilniaus raj. SM (Rokas Petrulevič)

5. Vilniaus SM „Tauras-Trakų Vokė“ (Mantas Žilionis)

Kalėdų senelis visų komandų žaidėjams įteikė medalius, o geriausios komandų žaidėjos ir žaidėjai gavo asmeninius prizus.

Pasibaigus turnyrui Šiaulių jaunieji sportininkai turiningai leido laiką Vilniuje bei aplankė įspūdingąją sostinės Kalėdų eglę.

LŽRF ir Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos informacija

Komandų archyvo nutor.