Raudona kortelė, sulaužyti šonkauliai – Jono ir Žygimanto nuotykiai Bermuduose eina į pabaigą

Jono Mikalčiaus ir Žygimanto Radžiaus kelionė į Bermudus ir dalyvavimas Pasauliniame regbio-10 serijos turnyre jau eina į pabaigą. Šiandien bus žaidžiami paskutiniai susitikimai, po kurių paaiškės galutinės komandų užimtos vietos. Prieš lemiamas rungtynes pasiteiravome vaikinų apie praskriejusias dvi savaites Bermuduose, kur teko kautis su pasaulinio lygio regio žvaigždėmis.

JM ZR

LIVE transliacijos nuoroda: SPAUSTI ČIA

Šiauliečių atstovaujama komanda „Phoenix“ šiandien atkrintamosiose rungtynėse susitiks su itin pajėgia, po dviejų etapų antrą vietą užėmusia „Rhinos“ ekipa. Šių rungtynių laimėtojas pateks į pusfinalį ir tęs kovą dėl prizinių vietų. Dėl karantino apribojimų pirmame etape „Phoenix“ komanda nedalyvavo ir kovas pradėjo tik nuo antro etapo. Todėl bendroje įskaitoje liko septinti.

„Kitos komandos jau buvo anksčiau atvykusios, į Bermudus ir dalyvavo pirmame etape. Mes prisijungėme nuo antrojo, nes turėjome izoliuotis, todėl mums buvo kur kas sunkiau įsivažiuoti. Pagaliau sulaukus galimybės išbėgti į aikštę jausmas neapsakomas“,- pasakojo vaikinai.

ZR ZR

Pirmą dieną Šiauliečių komanda žaidė tris rungtynes. Antrame mače Žygimantas Radžius gavo nuobaudą ir privalėjo praleisti ir sekančias rungtynes. Antrą dieną komandos dar laukė trys rungtynės, tačiau Joną Mikalčių sustabdė trauma.

„Pirmą dieną turėjom tris rungtynes, antrose gavau raudoną kortelę už aukštą griebimą. Teko praleisti ir sekančias rungtynes, pasakojo Žygimantas. „Žaidėme abu tikrai daug, visada pradėdavome startinėse sudėtyse ir žaidimo minučių gaudavome kone daugiausia iš visos komandos žaidėjų, žaidėme beveik be keitimų. Antrą dieną – dar trys rungtynės. Antrose rungtynėse Jonas susilaužė šonkaulį žaidžiant prieš Londono „Royals“ komandą. Tai jam turnyras man kaip ir baigėsi, gali mėgautis atostogom“,- pasakojo Žygimantas.   

ZR ZRUM

Antrą antro etapo dieną Žygimantas Radžius sulaukė neeilinio pasiūlymo, kurį iš karto priėmė.

„Antrą dieną gavau pasiūlymą sužaisti vienas rungtynes už Londono „Royals“ ekipą. Jų komandoje buvo labai daug traumuotų vaikinų, todėl treneris atėjo pas mūsiškį ir pasiteiravo ar aš negalėčiau už juos sužaisti. Aš ilgai negalvojęs sutikau. Įspūdžiai puikūs, vienoje komandoje žaisti su Anglijos regbio-7 žvaigždėmis, nepakartojamas jausmas“,- pasakojo Žygimantas.   

Šiandien „Phoenix“ komanda žais atkrintamosiose rungtynėse prieš „Rhinos“ ekipą. Laimėtojas pateks į pusfinalį. Pusfinalyje vietą užsitikrinę tik Londono „Royals“ regbininkai, kurie po dviejų etapų buvo pirmi.    

„Šeštadienį lauks mažiausiai vienos rungtynės, jei pralaimėsim – iškrisim ir turnyras pasibaigs, nebent sulauktume galimybės sužaisti už kitas komandas. Kelionė eina į pabaigą. Buvo nuostabi galimybė sudalyvauti tokio lygio varžybose, pabūti tikram rojaus kampelyje Bermuduose. Abu šį nuotykį prisiminsime visą gyvenimą“,- įspūdžiais dalinosi vaikiniai.