Regbio akademijos auklėtiniai pergalių sieks turnyre Lenkijoje

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos auklėtiniai vakar vėlai vakare išvyko į Lenkijoje vyksiantį regbio turnyrą „Bufab Rugby Amber cup 2019“. U-14 ir U-16 amžiaus grupių Akademijos rinktinės Lenkijoje kovos su pajėgiomis Lenkijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Latvijos ir Airijos komandomis. Praėjusiais metais Šiaulių akademijos U-16 komanda Lenkijoje iškovojo sidabro medalius. Treneris Saulius Vertelis tikisi, kad šiemet pavyks pasirodyti ne prasčiau nei pernai.

„Rugby Amber cup 2019“ turnyre dalyvaus 16 komandų iš septynių šalių. U-14 ir U-16 grupėse kovos po aštuonias komanda, kurios bus suskirstytos į du pogrupius.

U-14 akademijos rinktinei turnyre Lenkijoje vadovaus treneris Justinas Vasiliauskas, U-16 rinktinės treneris – Saulius Vertelis.

Abi Šiaulių regbio akademijos rinktinės pateko į grupes, kuriose teks kovoti su Lenkijos, Švedijos ir Airijos regbininkais. 

 

„U-16 amžiaus rinktinės sudėtis gerokai pasikeitė nuo tos, su kuria vykome pernai. Manau, kad šiemet surinkome netgi pajėgesnę sudėtį, todėl minimaliu tikslu sau keliame tapti prizininkais, o jei viskas susiklostys gerai, tai manau esame pajėgūs kautis ir dėl čempionų vardo. Šiemet laukia itin atkaklios kovos nuo pat turnyro pradžios, kadangi jau grupės etape susitiksime su pajėgia Airijos komanda, kuriai nusileidome pernai kovoje dėl čempionų vardo“,- pasakojo Saulius Vertelis.     

„Į Lenkiją vežamės geriausius šios amžiaus grupės Akademijos auklėtinius. Vaikinams Lenkijoje bus itin sudėtinga, kadangi Lietuvoje šios amžiaus grupės pirmenybėse žaidžiama 10 prieš 10 per pusę aikštės. O šiame turnyre daugelis žaidėjų pirmą kartą išmėgins regbį 15 prieš 15. Tai visa kitas formatas, tačiau kovosime, sieksime kuo geriau pasirodyti. Svarbiausia šiame turnyre bus įgyti kuo daugiau patirties ir parsivežti gerų emocijų“,- teigė Justinas Vasiliauskas.