Regbio grandų mūšyje – „Vairas-Kalvis“ pergalė

Lietuvos regbio grandai surengė dar vieną spektaklį Šiaulių Zoknių stadione, o jame triumfavo Šiaulių „Vairo-Kalvio“ klubas. Pilnutėliame stadione vykusiose Lietuvos regbio federacijos (LRF) „Viči“ taurės Šiaurės diviziono turnyro rungtynėse „Vairas-Kalvis“ 17:8 (14:3) nugalėjo amžinus savo priešininkus ir pastaruosius dvejus metus visus titulus Lietuvoje iškovojusį Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubą.

vcairas

1 Nuotraukų galerija : ČIA

2 Nuotraukų galerija : ČIA

3 Nuotraukų galerija : ČIA

bakltr

Nugalėtojams 12 taškų pelnė Kęstutis Marcišauskas, 5 – Justinas Urbonas.

„Baltrex-Šiaulių“ gretose 5 taškais pasižymėjo Vytautas Poškus, 3 – Vytaras Bloškys.

„Nuotaikos po tokių rungtynių yra geros, pakylėtos. Rezultatas yra, pirmoji tikslo dalis pasiekta. Norėčiau padėkoti visai mūsų didelei komandai – žmonėms, kurie buvo aikštėje ir už jos ribų. Šiam susitikimui ruošėmės atsakingai, bet tai nebuvo pačios geriausios mūsų rungtynės. Nors ir laimėjome, tačiau turime dar ką gerinti. Mes daugiau kontroliavome kamuolį, bet buvo sunku atakuoti. Tai tik pirmas žingsnis link šio sezono tikslų – susigrąžinti savo pozicijas Lietuvoje“, – kalbėjo „Vairo-Kalvio“ treneris Gediminas Marcišauskas.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=ktN1BN9YNl0

Kitose Šiaurės diviziono rungtynėse Šiaulių „Šiauliai-PRC“ savo aikštėje po dramatiškos kovos 17:14 (5:14) nugalėjo Kauno „Žalgirį“ ir iškovojo pirmąją pergalę.

PREC

Nuotraukų galerija : ČIA

Šeimininkams 10 taškų pelnė Modestas Balčiūnas, 5 – Donatas Trumpickas, 2 -Kęstutis Karbauskas.

Pietų divizione antrąją pergalę iškovojo „Klaipėdos kovo“ regbininkai. Jie išvykoje 24:10 (5:3) įveikė Kauno „Tauro“ ekipą.

Klaipėdiečiams po 5 taškus pelnė Donatas Streckis, Tomas Vailionis, Karolis Naktinis ir Arūnas Šležas, 4 – Deividas Popkovas.

„Tauro“ gretose 7 tašku surinko Jurgis Urbonas, 3 – Augis Muliuolis.

Kitose rungtynėse intrigos nebuvo. Vilniaus „VRA-Tomosta“ regbininkai Vingio parko stadione bet 167:0 (87:0) sutriuškino Panevėžio „Klevo-PRS“ ekipą.

Net 58 taškus vilniečiams pelnė Eimantas Badaška, 17 – Aurimas Streckis, po 15 – Gintautas Biliauskas ir Domantas Stravinskas.

Trečiojo turo susitikimai vyks ateinantį savaitgalį.

 

Lietuvos regbio federacijos informacija

Leave a reply