Regbio turnyre – patriotizmo akcentai ir dviguba šiauliečių pergalė (Video)

Šiauliuose, kovo 11 dieną vyko sporto mokyklos „Klevas“ organizuotas regbio turnyras „Nepriklausomybės taurė – Bodesa 2017“. Turnyre dalyvavo keturios komandos. Dėl mažosios taurės kovojo „Šiauliai-PRC“, Vilniaus „VRA“, dėl didžiosios taurės susikovė Šiaulių „BaltRex-Šiauliai“ ir svečiai iš Latvijos „Livonia“ komanda. Abi taures įtikinamais rezultatais iškovojo Šiaulių komandos. Nugalėtojus ir geriausius sportininkus apdovanojo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Sporto mokyklos „Klevas“ direktorius Svajūnas Mikalčius, visos gausios regbio šeimos vardu, kaip padėką įteikė regbio kamuolį Šiaulių miesto vadovui, už šios sporto šakos vystymuisi itin svarbų sprendimą – skirtą finansavimą Gardino g. regbio stadiono pastato ir tribūnų statybai.

Nuotraukų albumas : ČIA

AphotoS nuotraukų albumas : ČIA

VIDEO : ČIA

Kovo 11-osios proga sporto mokykla „Klevas“ surengė regbio turnyrą „Nepriklausomybės taurė – Bodesa 2017“. Ir Mažoji, ir Didžioji turnyro taurės atiteko šiauliečių komandoms.

 Regbio žaidėjai, kaip tikri patriotai, prieš varžybas sugiedojo Lietuvos himną ir tik tuomet puolė į kovą.

Dėl Mažosios taurės rungėsi Šiaulių „Šiauliai-PRC“ ir Vilniaus „Geležinis vilkas“. Pergalė atiteko šiauliečiams.

 Dėl Didžiosios taurės kova vyko tarp Šiaulių „BaltRex-Šiauliai“ ir Latvijos „Livonia“ komandų. Nors šiauliečiai ir iškovojo pergalę, pagrindinis „BaltRex-Šiauliai“ treneris Edmundas Ščavinskas sakė, kad laimėti nebuvo lengva: „Šiandien buvo sudėtingas žaidimas. Gal dėl to, kad į stadioną leidome eksperimentinės sudėties komandą. Bet svarbu galutinis rezultatas.“

Tai – ne pirmasis kartas, kuomet regbio bendruomenė pagerbia Lietuvos valstybines šventes. Panašios varžybos buvo organizuotos ir Vasario 16-osios proga. „Skiepijame žaidėjams meilę Lietuvai”, – šypteli E. Ščavinskas.

www,etaplius.lt informacija