Riedulininkės sezoną pradėjo pergale ir dviem lygiosiomis

Prieš kelias dienas startavo Lietuvos moterų žolės riedulio čempionatas, o Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos komanda jau spėjo sužaisti tris mačus. Per juos šiaulietės šventė vieną pergalę ir dvi rungtynes baigė lygiosiomis. Rugsėjo 19 dieną „Akademijos“ komandos laukia rimčiausias išbandymas šiame sezone – merginos susikaus su daugkartine Lietuvos čempione Šiaulių ,,Ginstrektė – ŠSG“ ekipa.

Nuotraukų galerija : ČIA

Pirmose rungtynėse „Akademijos“ komanda 2:0 šventė pergalę prieš Kelmės „Aušros“ komandą. Šiaulietės jau pirmojo kėlinuko metu po mažojo kampinio pelnė įvartį, o antrajame kėlinuke rezultatą padvigubino.

Antrame mače šiaulietės susitiko su Širvintų SC „Intos“ riedulininkėmis. Mačas baigėsi lygiosiomis 1:1. Širvintiškės pirmos pelnė įvartį, o rezultatą išlyginti šiaulietėms pavyko tik paskutiniame kėlinyje.

Lygiosiomis baigėsi ir trečios šiauliečių rungtynės su Vilniaus SŽK ,,Žuvėdra – SM Tauras“. Nors šiaulietės daug atakavo ir turėjo progų, jų neišnaudojo ir mačas baigėsi 0:0.

„Sezono pradžios rezultatą vertinu teigiamai, komanda jau pradėjo susibalansuoti, merginos motyvuotai kibo į darbą. Mūsų komanda labai jauna, visos moksleivės. Jau susitaikėme su situacija, kad kiekvienais metais mūsų dvyliktokės išvažiuoja mokytis ir palieka komandą. Į tai žiūrime, kaip į natūralų procesą. Į čempionatą gyvybės įnešė nuostatų pakeitimai, kad po dviejų ratų penkta komanda atkris ir kovą tęs tik keturios ekipos. Tai suteikia dar daugiau motyvacijos dirbti ir kovoti iš visų jėgų. Dabar laukia sunki kova su čempionėmis, tačiau aš visuomet nuteikiu jaunimą, kad net ir iš tokių rungtynių, kuriose varžovas gerokai pajėgesnis, jos turėtų pasiimti viską ką gali – pasisemtų patirties, meistriškumo“,- pasakojo trenerė Genutė Juodienė.

Mačas tarp dviejų Šiaulių komandų „Akademija“ ir ,,Ginstrektė – ŠSG“ vyks rugsėjo 19 dieną 18.00 val. Šiaulių žolės riedulio stadione (Pumpčių g. 19).

Pasikeitus čempionato nuostatams šiemet penkios komandos žais 2 ratų sistema. Po 2 ratų, komanda užėmusi 5 vietą iškrenta, tuomet žaidžiamas 3 ratas. Po 3 rato žaidžiamos atkrintamosios rungtynės iki 2 pergalių. Finalinių rungtynių serija dėl 3 vietos žaidžiama iki 2 pergalių, o dėl 1 vietos – iki 3 pergalių.

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos ir Lietuvos žolės riedulio federacijos informacija